Jump to content

Παρουσιαση νεου ενυδρειου..


Recommended Posts

και αυτο θα κανει δουλεια..??

Απο το θερμαντηρα σιγουρα καλυτερη ;)

Παρε δυο, βαλε το ενα και αν δεν δεις να φτανει βαλε και το δευτερο

Παρε και ψηφιακο χρονοδιακοπτη

Έγινε επεξεργασία - delta66
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Απο το θερμαντηρα σιγουρα καλυτερη ;)

Παρε δυο, βαλε το ενα και αν δεν δεις να φτανει βαλε και το δευτερο

Παρε και ψηφιακο χρονοδιακοπτη

οκ..και η αρρωστια που μου ειπες απο που την καταλαβες..??φευγει απο τα φυτα..??

Link to comment
Share on other sites

οκ..και η αρρωστια που μου ειπες απο που την καταλαβες..??φευγει απο τα φυτα..??

Δεν ειναι ρρωστια η αλγη.

Οταν ισορροπισει το ενυδρειο βλεπουμε. Μπορει να φυγει με την ισσοροπια (συνηθως)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ρρωστια η αλγη.

Οταν ισορροπισει το ενυδρειο βλεπουμε. Μπορει να φυγει με την ισσοροπια (συνηθως)

οκ τοτε..οποτε το μονο που χρειαζεται ειναι να κατεβασω την θερμοκρασια..!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια τελικα σημερα ανακαληψα οτι εχω προβλημα με το επιπλο...!!!το επιπλο εχει κανει μια πολυ μικρι κιλιτσα φενετε ισα ισα με το ματι και το πρωτο σιρταρι ισα ισα ακουμπαει με το πανω του επιπλου...βοηθεια τη να κανωωωω...???? :):P;):blush::thumbup::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::wacko::(

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις το κοκκινο επιπλο που φαινεται στο ποστ 13 και που εχεις ακουμπησει το ενυδρειο?

Τα ειπαμε.

αμα βαλω την ταβλα θα αποφιγω αυτην την μικρη κιλιτσα...??πραγματικα εχω φρικαρει γιατι δεν μπορεις να φανταστεις ποσο καιρο περιμενα και τωρα ολα μου πανε σταβα... :):P;)

Link to comment
Share on other sites

αμα βαλω την ταβλα θα αποφιγω αυτην την μικρη κιλιτσα...??πραγματικα εχω φρικαρει γιατι δεν μπορεις να φανταστεις ποσο καιρο περιμενα και τωρα ολα μου πανε σταβα... :):P;)

Ισως, αλλα κατι μου λεει οτι το επιπλο δεν ειναι τοσο στιβαρη κατασκευη οσο φαινεται.

Και με την ταβλα μπορει να να εχεις καταμερισμενο σωστα το βαρος αλλα το επιπλο να στραβωνει.

Link to comment
Share on other sites

Ισως, αλλα κατι μου λεει οτι το επιπλο δεν ειναι τοσο στιβαρη κατασκευη οσο φαινεται.

Και με την ταβλα μπορει να να εχεις καταμερισμενο σωστα το βαρος αλλα το επιπλο να στραβωνει.

δηλαδη σαν να λεμε να το βγαλω απο το επιπλο.αμα χρειαστει παντος να το βγαλω απο το επιπλο θα εχουμε και την διαλιση του ενυδρειου γιατι δεν υπαρχει χωρος να μπει αλλου..

Link to comment
Share on other sites

:):P;)

Καλημέρα !

Στην Φώτο της δημοσίευσης 13 που φαίνεται το έπιπλο με το ενυδρείο φαίνεται αριστερά το κρεβάτι και από την άλλη έχεις κενό για να βάλεις το εργοστασιακό έπιπλο, γιατί προβληματίζεσαι; μήπως δεν έχεις το έπιπλο;η μήπως μετά δεν ξέρεις που θα βάλεις την συρταριερα;

Εγώ πάντως βλέπω ότι υπάρχει χώρος!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Στην Φώτο της δημοσίευσης 13 που φαίνεται το έπιπλο με το ενυδρείο φαίνεται αριστερά το κρεβάτι και από την άλλη έχεις κενό για να βάλεις το εργοστασιακό έπιπλο, γιατί προβληματίζεσαι; μήπως δεν έχεις το έπιπλο;η μήπως μετά δεν ξέρεις που θα βάλεις την συρταριερα;

Εγώ πάντως βλέπω ότι υπάρχει χώρος!

υπαρχει το επιπλο χωρος δεν υπαρχει και το επιπλο δεν μπορει να φιγει απο εκει δεν υπαρχει καπου χωρος...!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...