Jump to content

Και ξανα ..


Recommended Posts

Καλημερα παιδια , δεν ξερω αν ειναι ο σωστος τοπος για να βαλω το ποστ μου , αν δεν ειναι να το μεταφερουν οι αρμοδιοι αν μπορουν... ;)

οπως λεει και ο τιτλος .. κανω παλι ενα ξεκινημα ενυδρειων γιατι καταλαβα πως ηταν μεγαλη βλακεια που αφησα αυτο το χομπι ... ετσι ξαναξεκινησα να μαζευω λεφτα , (75€) και προσπαθω και για αλλα για να φτιαξω ενα ενυδρειακι ..

Ζητω ενα ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ , γιατι σας τα ειχα κανει πολλα με τις αγγελιες μου , ημουν αγενης .. ζητω συγνωμη και ειμαι μετανιωμενος ... πιστευω να ξανακανω μια καλη αρχη μαζι σας ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια , δεν ξερω αν ειναι ο σωστος τοπος για να βαλω το ποστ μου , αν δεν ειναι να το μεταφερουν οι αρμοδιοι αν μπορουν... ;)

οπως λεει και ο τιτλος .. κανω παλι ενα ξεκινημα ενυδρειων γιατι καταλαβα πως ηταν μεγαλη βλακεια που αφησα αυτο το χομπι ... ετσι ξαναξεκινησα να μαζευω λεφτα , (75€) και προσπαθω και για αλλα για να φτιαξω ενα ενυδρειακι ..

Ζητω ενα ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΝΩΜΗ , γιατι σας τα ειχα κανει πολλα με τις αγγελιες μου , ημουν αγενης .. ζητω συγνωμη και ειμαι μετανιωμενος ... πιστευω να ξανακανω μια καλη αρχη μαζι σας ...

Εμείς θα είμαστε εδώ για να βοηθάμε...μήν ανησυχείς... ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχεις σκεφτεί τι ψαράκια θα ήθελες να βάλεις στο ενυδρείο σου?

Link to comment
Share on other sites

δεν ειμαι για θαλασσινο .. γλυκο ... και ενα μικρουλι ψαχνω...

Όταν λες μικρούλι..πόσα λίτρα εννοείς 20-30?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...