Jump to content

Geia Sas!!!


Caesars

Recommended Posts

Γεια σας παιδια και καλως σας βρηκα! Με λενε Μαρινα, βρισκομαι στην Αγγλια (και εχω και προβλημα με το πληκτρολογιο για να γραφω Ελληνικα :D ). Ενδιαφερομαι για γατοψαρα, γατοψαρα και γατοψαρα :D . Προσφατα αλλαξα τα ενυδρεια μου με ενα μεγαλο (1200 λιτρα) για τα μεγαλα μου γατουλια (20 εκ. και μεγαλωνουν) αλλα στο εγγυς μελον θα στεισω ενα ακομα (περιπου 200 λιτρα) για να βαλω τα ζεβρακια μου προς πολλαπλασιασμο :) . Τα τελευταια δυο χρονια ειχα ασχοληθει με bristlenoses αλλα αποφασισα να αλλαξω πρωτον γιατι τα ζεβρακια ειναι πανεμορφα και δευτερον γιατι επι του παροντος ειναι ειδος υπο εξαφανιση (ελπιζω οι αρσενικοι μου να φροντισουν για τη διατηρηση του ειδους :rolleyes: ). Τελος, συγνωμη εκ των προτερων γιατι που και που θα πεταω και καμμια Αγγλικη λεξη - αλλα δεν ξερω και πολυ καλα την Ελληνικη ορολογια ακομα, ελπιζω με τον καιρο να βελτιωθω :D Αντε, βαζω και μια φωτογραφια απο μια γατουλα, τη λενε Hilton και ειναι πολυ φωτογεννης!!!!!

Έγινε επεξεργασία - Caesars
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ηρθες Μαρίνα στην παρέα μας... :)

Για τα Γατόψαρα-Γατόψαρα και Γατόψαρα είσαι στο σωστό μέρος... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες Μαρίνα στο Aquazone και από εμένα.

Θα ήθελα πολύ να δω και κάποιες φώτος από τα ζεμπράκια σου.

Link to comment
Share on other sites

Αντε, βαζω και μια φωτογραφια απο μια γατουλα, τη λενε Hilton και ειναι πολυ φωτογεννης!!!!!

1289[/snapback]

Η φωτο ειναι δηλαδη μια προσφορα απο τους Ηνωμενους και ποτε νικημενους παπαρατσι?? :D:)

Καλως ηλθες Μαρινα και παντα να εχεις το ομορφο και γλυκο σου χιουμορ. :D

:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και καλως σας βρηκα! Με λενε Μαρινα, βρισκομαι στην Αγγλια (και εχω και προβλημα με το πληκτρολογιο για να γραφω Ελληνικα  :D ). Ενδιαφερομαι για γατοψαρα, γατοψαρα και γατοψαρα  :rolleyes: . Προσφατα αλλαξα τα ενυδρεια μου με ενα μεγαλο (1200 λιτρα) για τα μεγαλα μου γατουλια (20 εκ. και μεγαλωνουν) αλλα στο εγγυς μελον θα στεισω ενα ακομα (περιπου 200 λιτρα) για να βαλω τα ζεβρακια μου προς πολλαπλασιασμο  :rolleyes: . Τα τελευταια δυο χρονια ειχα ασχοληθει με bristlenoses αλλα αποφασισα να αλλαξω πρωτον γιατι τα ζεβρακια ειναι πανεμορφα και δευτερον γιατι επι του παροντος ειναι ειδος υπο εξαφανιση (ελπιζω οι αρσενικοι μου να φροντισουν για τη διατηρηση του ειδους  :D ). Τελος, συγνωμη εκ των προτερων γιατι που και που θα πεταω και καμμια Αγγλικη λεξη - αλλα δεν ξερω και πολυ καλα την Ελληνικη ορολογια ακομα, ελπιζω με τον καιρο να βελτιωθω  :D Αντε, βαζω και μια φωτογραφια απο μια γατουλα, τη λενε Hilton και ειναι πολυ φωτογεννης!!!!!

1289[/snapback]

Καλως μας ήρθες Μαρίνα... :) Ελπίζω να σου πάνε όλα καλά και να ζευγαρώσεις τα ζέμπρα.

Πόσταρε καμιά φωτό από το μεγάλο ενυδρείο σου και ειδικά του Adonis που μου αρέσει πολύ! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια, καλα να τα παιρναμε. Γιαννη, φωτο απο τα ζεβρακια¨ (η φωτο του Fiesty ειναι αεροφωτογραφια, αυτος ο γατος εχει μαθησιακα προβληματα, τοσες φορες του εχω πει να καθεται και να χαμογελαει ..... :) Ακολουθει αλλο post με περαιτερω φωτο ....

Έγινε επεξεργασία - Caesars
Link to comment
Share on other sites

Ωραια - δεν μπορω να βαλω αλλες φωτογραφιες, το site δινει μυνημα οτι εχω ξεπερασει το οριο. Τι γινεται τωρα? :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραια - δεν μπορω να βαλω αλλες φωτογραφιες, το site δινει μυνημα οτι εχω ξεπερασει το οριο. Τι γινεται τωρα?    :)

1331[/snapback]

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις την Gallery!!!!! :D

***Άν και θα μεγαλώσω λίγο το όριο :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις την Gallery!!!!! :D

***Άν και θα μεγαλώσω λίγο το όριο :rolleyes:

1332[/snapback]

Και τι καλα θα κανεις :) Τωρα, για βοηθησε με λιγο ακομα, μπηκα στη Gallery αλλα δε μου δινει επιλογη για νεο post. Ti κανω? :D

Link to comment
Share on other sites

Και τι καλα θα κανεις  :) Τωρα, για βοηθησε με λιγο ακομα, μπηκα στη Gallery αλλα δε μου δινει επιλογη για νεο post. Ti κανω? :rolleyes:

1336[/snapback]

Μπήκες σε κάποια κατηγορία?

Link to comment
Share on other sites

Μπήκες σε κάποια κατηγορία?

1337[/snapback]

Στο members gallery (για να βαλω μερικες φωτο σαν αλμπουμ) και στα γατοψαρα. Θα βαλω στα γατοψαρα τωρα και βλεπουμε ... αλλα δεν μπορω να βαλω εκει το μεγαλο ενυδρειο, δεν κολλαει ... Ενημερωση - εβαλα μια φωτο και στη συνεχεια παιρνω μυνηματα οτι το UPLOAD failed - please contact system administrator .. Τι γινεται?

Έγινε επεξεργασία - Caesars
Link to comment
Share on other sites

Στο members gallery (για να βαλω μερικες φωτο σαν αλμπουμ) και στα γατοψαρα. Θα βαλω στα γατοψαρα τωρα και βλεπουμε ... αλλα δεν μπορω να βαλω εκει το μεγαλο ενυδρειο, δεν κολλαει ... Ενημερωση - εβαλα μια φωτο και στη συνεχεια παιρνω μυνηματα οτι το UPLOAD failed - please contact system administrator .. Τι γινεται?

1373[/snapback]

Περίεργο.Τίμεγεθος έχει η φωτό?

στείλ' την μου στο dlysi@aquazone.gr να προσπαθήσω και εγώ.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...