Jump to content

ειναι ενταξει..?


Recommended Posts

Παιδια θελω να ρωτησω αν ο αριθμος το ψαριων ειναι ενταξει στο 120 λιτρο μου.Διαστασεις 1,00-30,40 φυτεμενο.Εχουμε και λεμε corydoras leucomelas 6 ατομα,αρλεκινουσ 8 ατομα,και neon tera 8 ατομα ..τη λετε ειναι ενταξει..??

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω καποια αλλη γνωμη μηπος υπαρχει..??

Link to comment
Share on other sites

τα λευκομελας απο που τα πηρες ?

Eχω κατι στο μυαλο μου :) ( oσο μου εχει μεινει ) :)

Link to comment
Share on other sites

δεν τα εχω αγορασει γιαυτο ρωτησα για να ψαξω καπου να τα βρω...!!!αρκει να μπορουν να μπουν στο ενυδρειο..

Link to comment
Share on other sites

δεν τα εχω αγορασει γιαυτο ρωτησα για να ψαξω καπου να τα βρω...!!!αρκει να μπορουν να μπουν στο ενυδρειο..

ειχα δει σε ενα καταστημα αλλα τα ειχε πολλη ακριβα ( 8 + ευρο το ενα ) και ετσι δεν στο προτεινω , εαν παρει το ματι σου κατι - κα που ποιο φτηνα , ριξε μια ενημερωση :)

Link to comment
Share on other sites

ενταξει θα παω σε ενα pet city που εχω εναν γνωστο εκει που θα μπορει να μου τα παραγκηλει να μου τα φερει θα μαθω το ποσο και θα σου πω..!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να ρωτησω αν ο αριθμος το ψαριων ειναι ενταξει στο 120 λιτρο μου.Διαστασεις 1,00-30,40 φυτεμενο.Εχουμε και λεμε corydoras leucomelas 6 ατομα,αρλεκινουσ 8 ατομα,και neon tera 8 ατομα ..τη λετε ειναι ενταξει..??

120 λίτρα καθαρά ή μικτά;

Τι φίλτρανση έχεις;

Σημαντικό είναι να μπουν τα ψάρια σταδιακά και όχι όλα μαζί. Θεωρώ βέβαια πως το ενυδρείο είναι στρωμένο και η βιολογία των φίλτρων συντηρείται. Επίσης τα cory θέλουν στρωμένο βυθό για να αποφύγεις τυχόν "ανεξήγητες" απώλειες.

Έγινε επεξεργασία - theodor72
Link to comment
Share on other sites

ειναι 120 λιτρα μικτα το ενυδρειο τρεχει 3 μηνεσ σχεδον.με πολθ καλεσ μετρισεισ...το φιλτρο ειναι τισ jbl crustalprofi i100

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...