Jump to content

red parrot


aquarius70

Recommended Posts

:)

Κωσταντινε.... Εσυ εισαι ο θεος στη συγκεκριμενη στιγμη, γιατι εσυ οριζεις τις συνθηκες. :thumbup:

συμφωνώ με τα λεγόμενα σου......και ότι βρήκα τυχαία ζευγάρι που ήταν τρελά ερωτευμένο και έκανα την αναπαραγωγή αυτό πως το εξηγείς???πως γίνεται να γίνεις <<θεός>> και σε αυτήν την παράμετρο??!!!!!γιατί αν δεν ταίριαζαν δεν θα συμπεθέριασαν και μάλλον θα είχα απώλεια....... :helpsmilie::D

Link to comment
Share on other sites

συμφωνώ με τα λεγόμενα σου......και ότι βρήκα τυχαία ζευγάρι που ήταν τρελά ερωτευμένο και έκανα την αναπαραγωγή αυτό πως το εξηγείς???πως γίνεται να γίνεις <<θεός>> και σε αυτήν την παράμετρο??!!!!!γιατί αν δεν ταίριαζαν δεν θα συμπεθέριασαν και μάλλον θα είχα απώλεια....... :thumbup::helpsmilie:

Κοιτα να δεις... το οτι βρηκες "τυχαια" ζευγαρι συμβατο η οπως εσυ λες ερωτευμενο ειναι οντως επιτυχια (αν και πολλοι ισως να ελεγαν οτι και που ξερεις αν δεν ειναι αδερφια οποτε πας σε αιμομικτικη αναπαραγωγη κλπ...).

Εγω δεν στεκομαι εκει, στεκομαι στο οτι εσυ τα θετεις σε διαδικασια τετοια γιαυτο και σου ειπα οτι εσυ εισαι ο "θεος" τους... Καποτε καποιος με εβριζε οτι λεω χαζομαρες και τον ρωταω στη συνεχεια ως παραδειγμα, του λεω, βγαλε μια μπριζολα στον ηλιο και αστην εξω στον αερα σε ενα ταψακι και πηγαινε μετα απο 7 μερες να μου πεις αν εχει σκουλικια.... Μου λεει ναι θα εχει σκουλικια. Τον ρωταω λοιπον, ο θεος των σκουλικιων αυτων ποιος ειναι? Μενει χαζος, διοτι τα σκουλικια δεν ερχονται απο καπου επειδη μυρισανε το κρεας και αντε παμε να φαμε επιτης ευκαιριας... τα κανει το ιδιο το κρεας λογο συνθηκων! :)

Οποτε δεν υπαρχει περετερω εξηγηση, ειχες καλα νερα, καλο ζευγαρι, η θερμοκρασια των 26 για καποιες κιχλιδες ειναι ιδανικη για αναπαραγωγη, τα δικαμου παραδειγματα αφορουν τους παπαγαλους και καποια αλλα παρομοια. Μπραβο σου παντως, μου αρεσουν πολυ τα managuensis!!!

Έγινε επεξεργασία - vagvader
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα να δεις... το οτι βρηκες "τυχαια" ζευγαρι συμβατο η οπως εσυ λες ερωτευμενο ειναι οντως επιτυχια (αν και πολλοι ισως να ελεγαν οτι και που ξερεις αν δεν ειναι αδερφια οποτε πας σε αιμομικτικη αναπαραγωγη κλπ...).

Εγω δεν στεκομαι εκει, στεκομαι στο οτι εσυ τα θετεις σε διαδικασια τετοια γιαυτο και σου ειπα οτι εσυ εισαι ο "θεος" τους... Καποτε καποιος με εβριζε οτι λεω χαζομαρες και τον ρωταω στη συνεχεια ως παραδειγμα, του λεω, βγαλε μια μπριζολα στον ηλιο και αστην εξω στον αερα σε ενα ταψακι και πηγαινε μετα απο 7 μερες να μου πεις αν εχει σκουλικια.... Μου λεει ναι θα εχει σκουλικια. Τον ρωταω λοιπον, ο θεος των σκουλικιων αυτων ποιος ειναι? Μενει χαζος, διοτι τα σκουλικια δεν ερχονται απο καπου επειδη μυρισανε το κρεας και αντε παμε να φαμε επιτης ευκαιριας... τα κανει το ιδιο το κρεας λογο συνθηκων! :)

Οποτε δεν υπαρχει περετερω εξηγηση, ειχες καλα νερα, καλο ζευγαρι, η θερμοκρασια των 26 για καποιες κιχλιδες ειναι ιδανικη για αναπαραγωγη, τα δικαμου παραδειγματα αφορουν τους παπαγαλους και καποια αλλα παρομοια. Μπραβο σου παντως, μου αρεσουν πολυ τα managuensis!!!

OK ευχαριστώ πολύ για την εποικοδομητική συζήτηση....έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα.!!!!!!!

τώρα όπου να είναι γεννούν και τα red terror μου....για να δούμε!!! :thumbup: ευχαριστώ πολύ.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...