Jump to content

Αγορά Arcadia Arc Tank 35l Aquarium


Recommended Posts

Σας διαβαζω αυτες τις μερες, απο τοτε που μου προεκυψε να εχω ενα χρυσοψαρο, και προσπαθω να μαθω σχετικα με αυτο το θεμα.

Αποφασισα λοιπον, να κανω την κινηση να παρω ενα ενυδρειο, και να προσπαθησω και εγω να το στησω απο οσα διαβασα εδω, γυρω στα 35-40 λιτρα.

Σχετικα καλη τιμη, γιατι δεν μπορω να ξεφυγω στο θεμα αυτο με περισσοτερα λιτρα, βρηκα αυτο

Arcadia Arc Tank 35L Aquarium

35 litre 40cm by 28cm with 11W Arc Pod + 5W filter και θελω την γνωμη σας, οποιος γνωριζει κατι

να πω, οτι δεν θα βαλω φυσικα αλλο ψαρι, γιατι ειδα οτι ηδη το χρυσοψαρο ειναι για μεγαλυτερο κιολας ενυδρειο, και δεν θα ασχοληθω με φυσικα φυτα

καθε συμβουλη ευπροσδεκτη παιδια

:D

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μεταφέρθηκε στη σωστή κατηγορία.

Καλώς όρισες!

Έχεις κάνει έρευνα αγοράς για αντίστοιχα ενυδρεία,ώστε να έχεις μια καλύτερη εικόνα?

Δεν κρίνω αν είναι καλό σαν ενυδρείο ή όχι,όμως υπάρχουν πολλές οικονομικές προτάσεις από αρκετές εταιρίες. :D

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα μεταφέρθηκε στη σωστή κατηγορία.

Καλώς όρισες!

Έχεις κάνει έρευνα αγοράς για αντίστοιχα ενυδρεία,ώστε να έχεις μια καλύτερη εικόνα?

Δεν κρίνω αν είναι καλό σαν ενυδρείο ή όχι,όμως υπάρχουν πολλές οικονομικές προτάσεις από αρκετές εταιρίες. :D

Eυχαριστω για το καλωσορισμα, και η ερευνα αγορας σιγουρα συνεχιζεται, γιατι βλεπω οτι ψαχνοντας στο ιντερνετ, ως συνηθως, εδω στην ελλαδα το καβαλαμε το καλαμι με τις τιμες δυστυχως

κοιταω και για τα

elite style 35

sicce mobydick

Link to comment
Share on other sites

η ερευνα αγορας σιγουρα συνεχιζεται, γιατι βλεπω οτι ψαχνοντας στο ιντερνετ, ως συνηθως, εδω στην ελλαδα το καβαλαμε το καλαμι με τις τιμες δυστυχως

:D

Πριν αγοράσεις οτιδήποτε ψάξε αρκετά!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...