Jump to content

απο την αρχη


Recommended Posts

1)λοιπον παιδεια το αδειασα ολο το ενυδρειο κ παλι απο την αρχη,καταρχην για να το βαλω πανω στο επιπλο το ενυδρειο μου ειναι 80cm και το επιπλο 79cm υπαρχει καποιο προβλημα??2)το γεμιζο νερο ριχνω μεσα αντιχλωριο και αυριο τα βακτηρια..σωστα?3)και τα ψαρακια ποτε τα ριχνω μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε περι στρωσιματος ενυδρειου εδω και θα καταλαβεις ποτε θα βαλεις ψαρακι μεσα. Εν ολιγοις οταν μηδενιστουν αμμωνιες,νιτρωδη που ειναι δηλητηρια για τα ψαρακια σου. Μεχρι να γινει αυτο απλα δεν βαζεις ψαρακι... για το πρωτο που ρωτας δεν υπαρχει προβλημα με 1 ποντο διαφορα ενυδρειου-επιπλου.

Link to comment
Share on other sites

Διαβασε περι στρωσιματος ενυδρειου εδω και θα καταλαβεις ποτε θα βαλεις ψαρακι μεσα. Εν ολιγοις οταν μηδενιστουν αμμωνιες,νιτρωδη που ειναι δηλητηρια για τα ψαρακια σου. Μεχρι να γινει αυτο απλα δεν βαζεις ψαρακι... για το πρωτο που ρωτας δεν υπαρχει προβλημα με 1 ποντο διαφορα ενυδρειου-επιπλου.

δεν ειναι ενυδρειου ειναι απο τα ικεα αλλα αντεχει καθσησα πανω μαζι με τον αδερφο μου γυρω στα 150 κιλα και οι δυο και αντεχη ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι ενυδρειου ειναι απο τα ικεα αλλα αντεχει καθσησα πανω μαζι με τον αδερφο μου γυρω στα 150 κιλα και οι δυο και αντεχη ολα καλα

τι λεσ και εσυ ενταξει δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...