Jump to content

μονομαχοι


Recommended Posts

καλησπερα παιδια.εχει μια φιλη ενα ενυδρειο στο οποιο εχει μεσα 4-5 αγγελοψαρα και 2 γλειφτες(αν τους λεω καλα).θελει να ρωτησει αν στο ενυδρειο μπορει να βαλει μονομαχους?επισης 2 μονομαχοι αρσενικοι μπορουν σε ενα ενυδρειο.

Υ.Γ αν εχω γραψει κατι λαθος συγχωρεστε με αλλα ειμαι ασχετος απο ενυδρεια.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

με τη μικρη εμπειδια που εχω θα τολμησω να πω οχι γιατι θα τον τσιμπανε τα αγγελοψαρα. μπορει να βαλει gurami που ειναι πολυ ομορφα. επισης 2 μονομαχοι σε ενα ενυδρειο ειναι ρισκο γιατι ακομα και τεραστιο να εινια καπου θα ανταμωθουν και θα τσιμπηθουν συχνα μεχρι θανατου. αν καποιος πιο σοφος ξερει περισσοτερα ας συμπληρωσει.

Link to comment
Share on other sites

Για πόσα λίτρα ενυδρείο μιλάμε και τι φίλτρανση έχει?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πλεκο λεγονται οχι γλυφτες.και οι μονομαχοι συνηθως μπαινουν μονοι τους στα ενυδρεια συνηθως σε 20-25 λιτρα.και ποτε 2 αρσενικα μαζι γιατι θα πλακωθουν μεχρι θανατου.αλλα για να σε βοηθησουμε πες μας ποσα λιτρα ειναι το ενυδρειο και τι φιλτρο εχει.

Link to comment
Share on other sites

παιδια το ενυδρειο ειναι περιπου 120λιτρα.για την φιλτρανση εννοειται αν ειναι εξωτερικο η΄εσωτερικο?και την μαρκα του φιλτρου να υποθεσω?

Link to comment
Share on other sites

για την φιλτρανση εννοειται αν ειναι εξωτερικο η΄εσωτερικο?και την μαρκα του φιλτρου να υποθεσω?

Ναι. Και τι υλικά έχει μέσα? :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...