Jump to content

προβλημα με Hydra


mar

Recommended Posts

καλησπερα εχω προβλημα με hydra πηρα ενα σκευασμα του εμπριου αλλα ακομα δεν εχω δη προκοπη εχω καποια αλλη ιδεα για να απαλαγω εχω δοκιμασει τα παντα :wub::wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

τι ψάρια έχεις μέσα ? έχω διαβάσει για τα gurrami οτι τις τρώνε.

Link to comment
Share on other sites

βρήκα και άλλα:

http://www.aquaspace.gr/as/cgi-bin/index.c...wnews&id=57

και το πιο αναλυτικό:

http://www.enydriofilia.net/forum/viewtopi...?f=7&t=2551

ελπίζω να απαλαγείς.

:wub:

Link to comment
Share on other sites

tasosgv να μάθουμε πρώτα τι ακριβώς συμβαίνει ; όπως κατάλαβες έχει ασχοληθεί με το θέμα και δεν έχει καταφέρει να βρει λύση . Θέλει λίγο ψάξιμο πρώτα να δούμε τι συμβαίνει .

Μη βιάζεσαι !!!

mar μπορείς να μας βάλεις μια φωτογραφία ;

Ποιό σκεύασμα έχεις χρησιμοποιήσει και ποιες άλλες μεθόδους ;

Πές μας περισσότερες πληροφορίες και δώσε μας το ιστορικό .

Link to comment
Share on other sites

tasosgv να μάθουμε πρώτα τι ακριβώς συμβαίνει ; όπως κατάλαβες έχει ασχοληθεί με το θέμα και δεν έχει καταφέρει να βρει λύση . Θέλει λίγο ψάξιμο πρώτα να δούμε τι συμβαίνει .

Μη βιάζεσαι !!!

mar μπορείς να μας βάλεις μια φωτογραφία ;

Ποιό σκεύασμα έχεις χρησιμοποιήσει και ποιες άλλες μεθόδους ;

Πές μας περισσότερες πληροφορίες και δώσε μας το ιστορικό .

σωστά για να ξέρουμε και εμείς τι να αποφύγουμε στην ιδια περίπτωση.

:wub:

Link to comment
Share on other sites

εχω τα pugmy gourami οχι τα licorice ειναι το ιδιο μεγεθος αλλα αλλο ιδος αλλα δεν δινουν σημασια εχω διαβασει σε γνωστο αμερικανικο περιοδικο για τα apple snails οτι κανουν δουλεια αλλα ειναι φυτεμενο με α ληθινα φυτα το ενυδρει και θα δω και θα παθω για να τα ξεφορτοθω τη αλλη φορα διελησα ολλο το ενυδρειο δυστηχως δεν μπορω ακομα να βγαλω φωτωγραφιες

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια εχω και εγω μερικες πρασινες υδρες που ειναι κολλημενες στο κατω μερος απο το μπροστινο τζαμι αλλα δεν τις πειραζω..μεχρι στιγμης δεν μου εχουν δημιουργισει προβλημα..

Link to comment
Share on other sites

εχω τα pugmy gourami οχι τα licorice ειναι το ιδιο μεγεθος αλλα αλλο ιδος αλλα δεν δινουν σημασια εχω διαβασει σε γνωστο αμερικανικο περιοδικο για τα apple snails οτι κανουν δουλεια αλλα ειναι φυτεμενο με α ληθινα φυτα το ενυδρει και θα δω και θα παθω για να τα ξεφορτοθω τη αλλη φορα διελησα ολλο το ενυδρειο δυστηχως δεν μπορω ακομα να βγαλω φωτωγραφιες

άστα λίγο νηστικά να δείς !!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...