Jump to content

πιο ειναι αυτο το ψαρι?


prs

Recommended Posts

ειμαι 17 χρονων και ειμαι αχαριος ;p μου απομινε αυτη η κιχλιδα και δεν μπορω να καθωρισω το ειδος του, ειναι επιθετικο . Μπορειται να με βοηθησεται? ;]

post-40342-1295896745_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος ειναι texas

φτανει τα 20 cm

δεν το λες και ηρεμο ψαρακι....

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν καλωσόρισες στο ΑΖ !

Ναι μοιάζει με blue acara.

Πες μας μερικά πράγματα για το ενυδρείο σου αν θέλεις :D

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ libee οχι καθολου ηρεμο ειχα 10-15 και σε 1 χρονο μονο αυτο απομινε ειχανε διαμαχες, δεν μου αφεισε ουτε φυτο, σε λιγες μερες θα βαλω χελι αλλα δεν ξερω αν θα τα πανε καλα ;/

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω Andreas301 ;p ειναι μικρο το ενυδρο μου 100 λιτρα περιπου μηκος=82 , πλατος=30 υψος 42 κατασκευη κινεζικη ;]

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να σκεφτόσουνα να το στήσεις από την αρχή κάπως πιο σωστά και με τις ιδέες και συμβουλές των φίλων εδώ στο forum ? Στα λίτρα σου μπορείς να φτιάξεις ένα πανέμορφο φυτεμένο χαμηλών απαιτήσεων με νανοκιχλίδες αμαζονίου και tetra ή ακόμη ένα κοινωνικό με διάφορα ψαράκια συμβατά μεταξύ τους ώστε να ζουν αρμονικά και να χαίρεσαι κι εσύ ένα υγιές ενυδρείο. Αν σε ενδιαφέρει βγάλε ένα θέμα στα γενικά γλυκού νερού για να δοθούν ιδέες και απαντήσεις....

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να σκεφτόσουνα να το στήσεις από την αρχή κάπως πιο σωστά και με τις ιδέες και συμβουλές των φίλων εδώ στο forum ? Στα λίτρα σου μπορείς να φτιάξεις ένα πανέμορφο φυτεμένο χαμηλών απαιτήσεων με νανοκιχλίδες αμαζονίου και tetra ή ακόμη ένα κοινωνικό με διάφορα ψαράκια συμβατά μεταξύ τους ώστε να ζουν αρμονικά και να χαίρεσαι κι εσύ ένα υγιές ενυδρείο. Αν σε ενδιαφέρει βγάλε ένα θέμα στα γενικά γλυκού νερού για να δοθούν ιδέες και απαντήσεις....

το παραγειλα ειδη το χελι ,, σε ευχαριστω για την προταση , ;p

Link to comment
Share on other sites

το παραγειλα ειδη το χελι ,, σε ευχαριστω για την προταση , ;p

Δεν το βλεπω να ζει και πολυ το χελι. Εγω ειχα τετοια ψαρια και οταν εβαλα ενα ψαρι σαν χελι σε 2 μερες ηταν σκοτωμενο. Καλη επιτυχια παντως

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βλεπω να ζει και πολυ το χελι. Εγω ειχα τετοια ψαρια και οταν εβαλα ενα ψαρι σαν χελι σε 2 μερες ηταν σκοτωμενο. Καλη επιτυχια παντως

ευχαριστω grg αrgy ελπιζω να μην ειναι και εμενα ετσι ;/

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...