Jump to content

αγορα και στησιμο ενυδρειου


Recommended Posts

κατα το πασχα θα προσπαθησω να αγορασω ενα ενυδρειο :) θα ηθελα συμβουλες,προτασεις για ενυδρεια και για στησιμο τους και φυσικα τιμες.θα ηθελα περιπου 100λ και η τιμη να μην ξεφευγει πανω απο 200ε

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα!!!!!! Για να βρεις ενυδριο 100αρι μαζι με ολα τα σχετικα που χρειαζεται (φαρμακα κ.τ.λ.) θα πρεπει να ψαξεις !!!! Εγω δεν ξερω και παρα πολλα για τις τιμες, σε αυτο ας σου απαωτισουν ποιο εμπηροι. Η μονη εμπιρια που εχω ειναι με το δικο μου ενυδριο (Juwel 60αρι αριστο φιλτρο & 5 χρονια εγγυηση 90e σε προσφορα) μετα απο 2μηνη ερευνα αγορας. Δεν ηθελα να επιβαρινω τους γονεις μου , ενας 15αρις χομπιστας ειμαι και εγω ,τί να κανω :hysterical::hysterical::hysterical::hysterical::(

Ψαξε καλα :):rasp: ολο και κατι οικονομικο θα βρεις :D:angry2::blink::hysterical:

Έγινε επεξεργασία - Gianniskavvalos
Link to comment
Share on other sites

απο αγγελιες λιγο δυσκολο παντος και γω θελω να ειναι κανενα 60 γι τον ιδιο λογο εδωσε ο φιλος GiannisKavalos μονο που εγω ειμαι 13 χρονων.

Link to comment
Share on other sites

κατα το πασχα θα προσπαθησω να αγορασω ενα ενυδρειο :) θα ηθελα συμβουλες,προτασεις για ενυδρεια και για στησιμο τους και φυσικα τιμες.θα ηθελα περιπου 100λ και η τιμη να μην ξεφευγει πανω απο 200ε

Σε κινέζικο π.χ:Anubias θα βρείς τα 200λιτρα περίπου στην τιμή που θέλεις και λίγο φθηνότερα,κοντά στα 180!Και από ποιότητα εκτός από τα καπάκια τους εφάμηλα των juwel!

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να μην ειναι τοσο μεγαλο και αυτη να ειναι η συνολικη τιμη απο ολο το ενυδρειο δηλαδη φιλτρο-ενυδρειο 100ε και φυτα-χαλικι-ψαρια100ε

Link to comment
Share on other sites

εγώ στο σπίτι έχω ένα 96αρι από carrefour, το είχα πάρει 80κάτι....συν ένα νέο φίλτρο από γερμανία 45 ευρώ και δεν θες τίποτε άλλο (στο γραφείο έχω κινέζικο φίλτρο 40 ευρώ εξωτερικό στο 240άρι, μια χαρά είναι και αυτό). Τα ρέστα σε διακόσμηση, φάρμακα, ψαράκια κλπ!!

Καλή αρχή!

Έγινε επεξεργασία - yiazoo
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...