Jump to content

Τα φώτα σας παρακαλώ


puffer

Recommended Posts

να και κάποιες φωτό για να γνωριστούμε μαζί του! :)

όμορφος να τον χαίρεσαι!!!!

πάρε και άλλο ενα να έχει παρέα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα..! Είχα κι εγώ την τύχη να φιλοξενήσω το συγκεκριμένο χέλι (νερόφιδο θα το χαρακτήριζα) και ήταν απο τα πιο ενδιαφέρον ψάρια που έχω δει.

Μία σημαντική συμβουλή, πρόσεχε γιατί πηδάει έξω απο το ενυδρείο..!, το κυνηγούσα πάνω στο χαλί...

Τρώει τα πάντα απ'όσο ξέρω μέχρι και μικρά βατράχια, αλλά το τάιζα κυρίως ταμπλέτες για ψάρια βυθού.!

Link to comment
Share on other sites

όμορφος να τον χαίρεσαι!!!!

πάρε και άλλο ενα να έχει παρέα.

Φίλε τάσο,σύντομα θα ακολουθήσω την συμβουλή σου! :):lol::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα..! Είχα κι εγώ την τύχη να φιλοξενήσω το συγκεκριμένο χέλι (νερόφιδο θα το χαρακτήριζα) και ήταν απο τα πιο ενδιαφέρον ψάρια που έχω δει.

Μία σημαντική συμβουλή, πρόσεχε γιατί πηδάει έξω απο το ενυδρείο..!, το κυνηγούσα πάνω στο χαλί...

Τρώει τα πάντα απ'όσο ξέρω μέχρι και μικρά βατράχια, αλλά το τάιζα κυρίως ταμπλέτες για ψάρια βυθού.!

Φίλε futzo ερμιτηκά κλειστό το ενυδρείο πλεόν!!!! :):lol: Εγώ του δίνω σκουλίκι (bloodworn) ταμπλέτες ενοεις σαν κ αυτές που ρίχνουμε στις γαρίδες και στους πλέκο;

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή για τους πλεκο εννοώ, την έσπαγα σε κομμάτια και επειδή την κατάπινε ολόκληρη μπορούσα να δώ ακόμη το κομμάτι μέσα του μέχρι να το χωνέψει.. :)

Σε αυτό το link μπορείς να δείς σχόλια διαφόρων που είχαν στην κατοχή τους αυτό το ψάρι.

http://www.aquahobby.com/gallery/e_reed.php

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτή για τους πλεκο εννοώ, την έσπαγα σε κομμάτια και επειδή την κατάπινε ολόκληρη μπορούσα να δώ ακόμη το κομμάτι μέσα του μέχρι να το χωνέψει.. :hysterical:

Σε αυτό το link μπορείς να δείς σχόλια διαφόρων που είχαν στην κατοχή τους αυτό το ψάρι.

http://www.aquahobby.com/gallery/e_reed.php

Σ ευχαριστώ φίλε!Άψογο το Link! :):lol::lmao::lmao:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...