Jump to content

Temperature Controller


Recommended Posts

Αυτο το temperature controller πως σας φαινεται θα κανει δουλια η μουφα?

http://viewitem.eim.ebay.gr/Mini-Digital-T...0159022476/item

Link to comment
Share on other sites

γιατι να μην κανει,αν και προσωπικα θα εδινα αλλα 30 και θα επαιρνα τον δοκιμασμενο ελιγουελ απο εδω.δεν θελει πειραματα με αγνωστες ηλεκτρονικες συσκευες ελεγχου θερμοκρασιας....

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μια χαρα. κανει τι δουλειά που θελουμε εμεις για το ενυδρείο.αυτον χρησιμοποιω και εγω.και οταν ειναι για να τον συνδεσεις ρωτα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο πιστευω ρε παιδια γιατι να μην κανει καλα να μου πεις οτι πληρωσεις περνεις αλλα οχι παντα και παντου.οκ μολις το παρω θα ζητησω συνδεσμολογια αν και δεν πιστευω να ειναι τιποτα το δυσκολο οκ ευχαριστω παντος :):rasp::D

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μια χαρα. κανει τι δουλειά που θελουμε εμεις για το ενυδρείο.αυτον χρησιμοποιω και εγω.και οταν ειναι για να τον συνδεσεις ρωτα.

Σημερα τον παρελαβα...φανταζομαι οτι οι συνδεσεις δεν εχουν καποια ιδιαiτεροτητα και οτι στις αντιστοιχες υποδοχες 5-6 και 7-8 τοποθετεις αντιστοιχα τον θερμαντηρα και καποιο ανεμιστηρα αφου βγαζουν απυθειας 220V

Σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Σημερα τον παρελαβα...φανταζομαι οτι οι συνδεσεις δεν εχουν καποια ιδιαiτεροτητα και οτι στις αντιστοιχες υποδοχες 5-6 και 7-8 τοποθετεις αντιστοιχα τον θερμαντηρα και καποιο ανεμιστηρα αφου βγαζουν απυθειας 220V

Σωστα?

αυτο δουλευει σαν διακοπτης και δεν συνδεεται ετσι απλα οπως φενεται

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...