Jump to content

Xlomoc


xlomoc

Recommended Posts

παρατηρισα τον τελευταιο καιρο τα τζαμια μου μεσα απο το ενυδρειο και ειδα κατι σαν ασπρους λεκεδες... βασικα ειναι παντου στο τζαμι σε ολη την εκταση του... δεν ξερω αν φενετε καλα στην φοτογραφια ... δειτε και πειτε μου τι μπορει να ειναι και απο τι εγινε.Ακουσα απο καποιο πετ σοπ οτι ειναι κατι με την σκληροτητα του νερου.

post-40429-1298390750_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - xlomoc
Link to comment
Share on other sites

παρατηρισα τον τελευταιο καιρο τα τζαμια μου μεσα απο το ενυδρειο και ειδα κατι σαν ασπρους λεκεδες... βασικα ειναι παντου στο τζαμι σε ολη την εκταση του... δεν ξερω αν φενετε καλα στην φοτογραφια ... δειτε και πειτε μου τι μπορει να ειναι και απο τι εγινε.Ακουσα απο καποιο πετ σοπ οτι ειναι κατι με την σκληροτητα του νερου.

Αυτη η φοτο δεν πολυ βοηθαει αν θες ανεβασε μια αλλη πιο ευδιάκριτη. :)

Link to comment
Share on other sites

παρατηρισα τον τελευταιο καιρο τα τζαμια μου μεσα απο το ενυδρειο και ειδα κατι σαν ασπρους λεκεδες... βασικα ειναι παντου στο τζαμι σε ολη την εκταση του... δεν ξερω αν φενετε καλα στην φοτογραφια ... δειτε και πειτε μου τι μπορει να ειναι και απο τι εγινε.Ακουσα απο καποιο πετ σοπ οτι ειναι κατι με την σκληροτητα του νερου.

Αν πάρεις αυτό που καθαρίζουν τα τζάμια(που έχουν οι πακιστανοί στα φανάρια) και το σκουπίσεις θα δείς να βγαίνει κάτι σαν πράσινο στρώμα που μετά διαλύεται στο νερό!Ίσως είναι άλγη! :)

Link to comment
Share on other sites

παιδια φοτο καλυτερη πραγματικα δεν μπορω να βαλω ειναι οτι καλυτερο εκανα.

Τωρα οσο για αυτο που λες puffer δεν ξερω παντος ειναι σαν ασπρα κυματακια πανω στο τζαμι αμα κοιταξετε απο κοντα με ζουμ θα δειτε οτι εχει μια ασπρι στρωση απο αυτο. Τωρα μακαρι να καθαριζει Παντος θα ηθελα να σιγουρευτω οτι δεν φτει κατι απο τα συστατικα του νερου.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...