Jump to content

Ποια Λίμνη Της Αφρικής Προτιμάτε?


PRINCE

Ποια Λίμνη της Αφρικής προτιμάτε?  

137 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tαγκανίκα - χαρακτηρας συμπεριφορά και για όλα τα γούστα :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

malawi μιας και από TANGANYIKA μόνο οι φροντόζες μου αρέσουν και αυτές χρειάζονται λίτρα,όχι αστεία.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Εγω θα ψηφισω malawi γιατι αν και πλεον τρεχω ενα ταγκανικεζικο ενυδρειο εδω και κανα 3μηνο τον τσαμπουκα που ειχαν τα malawi δεν τον εχω δει και ουτε προκειτε!!!!

Τα malawi ροκαρουν η να πω καλητερα......μεταλιαζουν...gggggrrrrrrr.... :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Malawi γιατί έχει πολλά τρομερα ψάρια, χρώματα φανταχερά!και απίστευτα τρομερα aquascape

Link to comment
Share on other sites

Παρ οτι δεν έχω ακόμα αφρικάνικο ενυδρείο θεωρητικά και μόνο λοιπόν, ας πω και γω τη γνώμη μου.

Αν αποφάσιζα να ασχοληθώ, τα ψάρια που σίγουρα θα φιλοξενούσα θα ήταν σίγουρα οι αγαπημένες μου φροντόζες.

:bigemo_harabe_net-82:

Επομένως ψηφίζω Tanganyika!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

εγω θα πω tanganyika αν και ειμαι καινουριος στην αφρικη,απλα και μονο επειδη ο χαρακτηρασ μετραει....και οχι η εμφανιση!!!!!!!!! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Αν και είχα απαντήσει μαλάουι, και 2 λίμνες είναι τρομερές. Και οι 2 για διαφορετικούς λόγους. Για να καλύψω τις ανάγκες μου θα ήθελα να φτιάξω 10 ενυδρεία για 10 διαφορετικά είδη.

Link to comment
Share on other sites

στην αρχη με κερδισε η μαλαουι....τωρα η τανκανικα!

Link to comment
Share on other sites

Αν και είχα απαντήσει μαλάουι, και 2 λίμνες είναι τρομερές. Και οι 2 για διαφορετικούς λόγους. Για να καλύψω τις ανάγκες μου θα ήθελα να φτιάξω 10 ενυδρεία για 10 διαφορετικά είδη.

+1

Link to comment
Share on other sites

Είχα πει και θα ξαναπω Malawi species αν ειχα τα κατάλληλα λίτρα. Σαν 2η επιλογη σε ιδια λίτρα θα έλεγα Tanganyika κοινωνικο.

Link to comment
Share on other sites

Είχα πει και θα ξαναπω Malawi species αν ειχα τα κατάλληλα λίτρα. Σαν 2η επιλογη σε ιδια λίτρα θα έλεγα Tanganyika κοινωνικο.

Σταθη εφτιαξες μπλουζακι με το αρχικο σου???

Link to comment
Share on other sites

Που το κατάλαβες; χαχαχαχα!

Δεν πιστεύω και εσύ να φοράς το εσώρουχο σου πάνω από την πιτζαμα σου

Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τanganyika για πολλούς λόγους. Περισσότερο λόγο της μοναδικλης κίνησης - χαρακτήρα κυρίως των tropheus.

Link to comment
Share on other sites

malawi γιατι τα χρωματα συναγονιζονται για πλακα τα θαλασσινα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 months later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...