Jump to content

Πόσα ακόμα χωράνε;


Recommended Posts

Καλησπέρα το προφίλ του ενυδρειου μου και των ψαριων μου ειναι στην αριστερη μεριά.Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής πόσα ακόμα γκάπι ή πλατυ χωράνε στο ενυδρείο μου...;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το προφίλ του ενυδρειου μου και των ψαριων μου ειναι στην αριστερη μεριά.Θα ήθελα να ρωτήσω το εξής πόσα ακόμα γκάπι ή πλατυ χωράνε στο ενυδρείο μου...;

Εγώ προσωπικά νομίζω πως είσαι okay με τα είδη και τον αριθμόν τον οργανισμόν που εχεις.

Ούτε πολλά, ούτε λίγα. Stay Put.

Αλλα καλύτερα να ακούσεις και άλλες γνώμες από πιο έμπειρους.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να προσθέσεις ένα ακόμα θυληκό γκάπυ και ένα ακόμα θυληκό πλάτυ, γνώμη μου. Το φίλτρο σου τί είναι;

Μην ξεχνάς οτι απο τα ζωοτόκα θα χεις και γέννες σιγά-σιγά...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ προσωπικά νομίζω πως είσαι okay με τα είδη και τον αριθμόν τον οργανισμόν που εχεις.

Ούτε πολλά, ούτε λίγα. Stay Put.

Αλλα καλύτερα να ακούσεις και άλλες γνώμες από πιο έμπειρους.

Να είσαι καλά.Λες να δω αν εχω και γεννες μελοντικές οπότε θα ερθω ακριβώς....Υπάρχει κάποιος κανόνας στα γκάπι και στα πλάτυ συγκεκριμένος για τα λίτρα;

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να προσθέσεις ένα ακόμα θυληκό γκάπυ και ένα ακόμα θυληκό πλάτυ, γνώμη μου. Το φίλτρο σου τί είναι;

Μην ξεχνάς οτι απο τα ζωοτόκα θα χεις και γέννες σιγά-σιγά...

Ακριβώς αυτά σκεφτόμουνα να προσθέσω γιατι κάπου διάβασα εδω ότι πάνε 1 προς 3.Το φίλτρο μου ειναι εξωτερικό Fluval 205

Έγινε επεξεργασία - antonios
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να προσθέσεις ένα ακόμα θυληκό γκάπυ και ένα ακόμα θυληκό πλάτυ, γνώμη μου.

To εκανα σήμερα κιόλας και βλέπουμε :thumbup::P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...