Jump to content

ψαρια δωρο


Recommended Posts

παιδια καλησπερα.. σημερα εχω την γοιρτη μου και ο ξαδερφος μου μου εφερε 4 ψαρακια δωρο, αλλα δεν θυμοταν τι ρατσα ειναι.. μηπως ξερετε εσεις? τα ψαρακια ειναι μαζι με 6 τιγρακια τωρα... τεριαζουνε? :) (στην πρωτη φωτο ειναι το μαυρο..)

CIMG1725.jpg

CIMG1724.jpg

CIMG1721.jpg

Link to comment
Share on other sites

το μαυρο ειναι red tail shark τα δυο κατω ειναι baloon ramirezi αρσενικο και θυληκο ( γενετικα παραμορφωμενα ψαρια.) τα ραμιρεζι θελουν μαλακο νερο και δεν κανουν με τα τιγρακια. το καρχαριακι γινεται 15 εκατοστακαι ειναι τσαμπουκαλης.

με τις υγειες σας :) πηγαιντε τα πισω αν γινεται...

Link to comment
Share on other sites

το καρχαριάκι δε πρόκειτε να σου δημιουργήσει κανένα πρόβλημα... τραβάει άσχημο ζόρι μόνο με τους ομοίους του :)

Link to comment
Share on other sites

το καρχαριάκι δε πρόκειτε να σου δημιουργήσει κανένα πρόβλημα... τραβάει άσχημο ζόρι μόνο με τους ομοίους του :)

Temperament / Behavior : These fish can be hostile and are not recommended for community fish tanks with smaller tropical fish. They seem to behave when kept with larger fish.

Link to comment
Share on other sites

Temperament / Behavior : These fish can be hostile and are not recommended for community fish tanks with smaller tropical fish. They seem to behave when kept with larger fish.

Να ξέρεις ότι πολλές φορές τα προφίλ ψαριών είναι λάθος. Άσε τι γράφει το fishlore... δεν ασχολούντε καν με άλλα ψάρια, ακόμα και κατα πολύ μικρότερα από αυτά :)

edit: από το fishlore κράτα μόνο αυτό:

It is best to keep one of this species in your tank because they will become very aggressive and territorial towards each other
Έγινε επεξεργασία - warhawk
Link to comment
Share on other sites

αν εδινες περισοτερες πληροφοριες για το ενυδρειο σου θα επερνες και πιο

σωστες απαντησεις!!!

Έγινε επεξεργασία - μηνας
Link to comment
Share on other sites

καταρχην χρονια πολλα πολυχρονος και εντιχισμενος. με 60 λιτρα θα μεινης?????? :D

πες του ξαδελφου θα τον μαλωσω μην μας χαλασει το ενυδρειο.

δωστου τα πισω και να παρει κατι πιο χρησιμο η πατε μαζι. εκτος απο ψαρια παντος.

ενα ενυδρειο ισως :D:D:D:rasp::band::thumbup::hysterical::):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

οποτε τι κανω? τα παω πισω? μου αρεσαμε μωρε.. τουλαχιστον τα καρχαριακια δεν μπορω να τα κρατισω?

Link to comment
Share on other sites

φτου γαμωτη... και τι να ψαρακια να παρω? (ενυδριο 60l φυτεμενο και 6 τιγρακια μεσα μαζι με 1 πλεκο και αυτο το ασπρο που βλεπετε πανω διπλα στον καρχαρια..)

Έγινε επεξεργασία - lkastritis
Link to comment
Share on other sites

γιατι? δεν χωραει κανα δυο ακομα? αμα παρω φυτα τι φυτα λες να παρω?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...