Jump to content

ΔΙΧΤΥ ΓΙΑ Siporax


Recommended Posts

παιδιά εχω κολλήσει τη να βάλω αντι για τι δίχτυ που σκίστηκε

τούλι απο μπομπονιέρα είναι οκ????

Link to comment
Share on other sites

αν κατεβεις θεσσαλονικη πανε στον αζορες μαρκου μποτσαρη με βασ ολγας...εκει ξερω οτι εχει σιγουρα!!! :)

Link to comment
Share on other sites

παιδιά εχω κολλήσει τη να βάλω αντι για τι δίχτυ που σκίστηκε

τούλι απο μπομπονιέρα είναι οκ????

Εγώ είχα πάρει κάτι κρουασάν από το σούπερ μάρκετ και τα είχε μέσα σε δυχτάκι με μεγάλες τρύπες, πολύ καλό για αυτή τη δουλειά. Και ήταν και μεγάλο σε μέγεθος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάρει κάτι κρουασάν από το σούπερ μάρκετ και τα είχε μέσα σε δυχτάκι με μεγάλες τρύπες, πολύ καλό για αυτή τη δουλειά. Και ήταν και μεγάλο σε μέγεθος.

:thumbup::thumbup::) !!!πολυ εξυπνο!!!!εκανε δουλεια?και πως το εσφηξες στην ακρη??

Link to comment
Share on other sites

και διχτακια απο πορτοκαλια,πατατες και καλα συσκευασμενες σου κανει μια χαρα....

Link to comment
Share on other sites

ok με βοηθήσατε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

:thumbup::hysterical::) !!!πολυ εξυπνο!!!!εκανε δουλεια?και πως το εσφηξες στην ακρη??

Ναι φίλε μου, είναι ότι πρέπει για αυτη τη δουλειά :thumbup:

Κάνει μια χαρά δουλειά γιατί είναι μεγάλες οι τρύπες, είναι και μεγάλο σε μέγεθος (σκέψου ότι χωράει 5 κρουασάν μέσα) και χωράει ποσότητα. Στην άκρη έβαλα δεματικό καλωδίων, τα μικρά όμως. Μπορείς να το δέσεις και με το ίδιο το δυχτάκι αν φτάνει στην άκρη ή με ένα λαστιχάκι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι φίλε μου, είναι ότι πρέπει για αυτη τη δουλειά :)

Κάνει μια χαρά δουλειά γιατί είναι μεγάλες οι τρύπες, είναι και μεγάλο σε μέγεθος (σκέψου ότι χωράει 5 κρουασάν μέσα) και χωράει ποσότητα. Στην άκρη έβαλα δεματικό καλωδίων, τα μικρά όμως. Μπορείς να το δέσεις και με το ίδιο το δυχτάκι αν φτάνει στην άκρη ή με ένα λαστιχάκι.

ωραιος :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...