Jump to content

Γυαλα


Recommended Posts

Kαλά φίλε όντως οι περισσότεροι χρησιμοποιούν γυάλες με τον χειρότερο τρόπο αλλά σε μια γυάλα 15lt μπορείς να βάλεις αρκετά φυτάκια και ένα μονομάχο και να είσαι μια χαρά!Οπότε καλύτερα να μην σταματήσουν να πολούνται οι γυάλες γιατί υπάρχουν και αυτοί που τις χρησιμοποιούν σωστά! :)

Κοιτα τα παντα μπορουν να χρησιμοποιηθουν σωστα και μια γυαλα 15 λιτρων με μπολικα φυτα ωστε να σπαει το σχημα που στρεσαρει τα ψαρια θα μπορουσε να ειναι κατι εφικτο για μονομαχο ....αλλα εδω μιλαμε για 5 λιτρα που κατα την γνωμη μου ειναι απογορευτικα ..εγω προτεινω στο φιλο με τα ενυδρεια που εχει να δοκιμασει κατι διαφορετικο κατα την γνωμη μου υπαρχουν πολλα εντυπωσιακα ψαρακια (οχι μονο οι δισκοι) που μπορουν να προσφερουν σε ενα χομπιστα πολλες ενδιαγερουσες στιγμες!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα τα παντα μπορουν να χρησιμοποιηθουν σωστα και μια γυαλα 15 λιτρων με μπολικα φυτα ωστε να σπαει το σχημα που στρεσαρει τα ψαρια θα μπορουσε να ειναι κατι εφικτο για μονομαχο ....αλλα εδω μιλαμε για 5 λιτρα που κατα την γνωμη μου ειναι απογορευτικα ..εγω προτεινω στο φιλο με τα ενυδρεια που εχει να δοκιμασει κατι διαφορετικο κατα την γνωμη μου υπαρχουν πολλα εντυπωσιακα ψαρακια (οχι μονο οι δισκοι) που μπορουν να προσφερουν σε ενα χομπιστα πολλες ενδιαγερουσες στιγμες!!!

Όντως τα πέντε λίτρα είναι τραγικά λίγα!

Link to comment
Share on other sites

Όντως τα πέντε λίτρα είναι τραγικά λίγα!

Οχι για δισκο ρε παιδεια προστεου :) ...για μια θυλικια μονομαχινα με ενα φυτακι...και αν δω οτι τεριαζει με τον μονομαχο μου...(θα εχω κοντα τα δυο ενυδρεια) θα την βαλω στο 25ρι μαζι του...!

Link to comment
Share on other sites

στην γυαλα μην βαλεις τιποτα.ειναι πολυ μικρη.δεν ειναι ωραιο να ζει ενα ψαρακι φυλακισμενο :):)

Link to comment
Share on other sites

στην γυαλα μην βαλεις τιποτα.ειναι πολυ μικρη.δεν ειναι ωραιο να ζει ενα ψαρακι φυλακισμενο :):)

Δεν θα βαλω τελικα τπτ...!Εχω ενα αλλο προβλημα τωρα...!ευχαριστω...!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...