Jump to content

Χρυσοψαρακια


Recommended Posts

Κλεισαμε αισιως 2 βδομαδες με τους καινουριους μας φιλους, 2 χρυσοψαρακια, και με τις συμβουλες ολων των παιδιων εδω, ειμαστε σε πολυ καλη κατασταση τεχνολογικα και βιολογικα. Τα δε ψαρακια φαινονται δραστηρια και πολυ χαρουμενα μεταδιδοντας και σε μας την ευτυχια τους. Εχουμε αποφασισει λοιπον να παραμεινουμε στην κατηγορια αυτη (αναβαλλοντας επ'αοριστον τα ενασχοληση με τα τροπικα) διοτι καταλαβαμε οτι και τα χρυσοψαρακια μπορουν να σου δωσουν παρομοια ικανοποιηση με τα εξωτικα. Ειναι κατι σαν το κεραμιδογατος/αγκυρας (εχουμε και τα δυο) που τ'αγαπας και τα δυο εξ' ισου. Εξ'αλλου υπαρχουν και αρκετες ποικιλιες χρυσοψαρων απ'οτι μαθαινουμε.

Η ερωτηση και παρακληση μαζι ειναι, αν ειναι δυνατον να δημιουργηθει μαζι με τις αλλες κατηγοριες ψαριων και μια μονο για χρυσοψαρα που φανταζομαι θα απασχολουν ενα σημαντικο αριθμο κατοχων και ενδιαφερομενων. Για να μπορω να ρωτησω και γω πως να δωσω αρακα η λαχανικα που με εκπληξη εμαθα οτι τρωνε τα χρυσοψαρα απο ενα ξαδερφο μου στην Αμερικη!!, που και αυτος δεν ξερει, απλα το ακουσε.

Εκτος αν υπαρχει κατι ηδη μεσα στο φορουμ και δεν το εχω δει.

Επι τη ευκαιρια αν γνωριζει κανεις με ποιο τροπο γινεται αυτο, θα το εκτιμουσα δεοντως. Θενκς.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι σίγουρος ότι εδώ θα βρείς αρκετά πράγματα...Ψάρια Κρύου Νερού

Μέσα σε τόσες πολλές κατηγορίες δέν είναι περίεργο που χάθηκες.... ;)

Επίσης άν θέλεις να προτείνεις κάτι για βελτίωση μπορείς να το κάνεις ευχαρίστως!!!!

διοτι καταλαβαμε οτι και τα χρυσοψαρακια μπορουν να σου δωσουν παρομοια ικανοποιηση με τα εξωτικα

;):blush::)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...