Jump to content

Τι έχετε να πείτε γι αυτό το προιόν?


Recommended Posts

http://www.amazonios.gr/product_info.php?c...products_id=980

Αυτό το προιον λέει πως μειώνει τις αλλαγές στο ελάχιστο....

κάτι τετοιο είναι δυνατον?

και αν ναι ποιές επιπτώσεις εχει στο ενυδρειο?

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazonios.gr <_< /product_info.php?c...products_id=980://http://www.amazonios.gr :D /...products_id=980

Αυτό το προιον λέει πως μειώνει τις αλλαγές στο ελάχιστο....

κάτι τετοιο είναι δυνατον?

και αν ναι ποιές επιπτώσεις εχει στο ενυδρειο?

νομιζω ελαχιστοι θα το εχουν δοκιμασει :huh::huh:

Link to comment
Share on other sites

αμα κανει δουλεια θα ειναι τοπ!

ελα επιτελους ενασ πατριωτης μεσσηνιος <_<:D

Link to comment
Share on other sites

Το χρειάζομαι για το καλοκαίρι μιας και θα πηγαίνω σπίτι κάθε 15μέρες... βέβαια θα έχω καποιον να μου ταίζει τα ψάρια αλλα δεν μπορώ να τον εμπιστευτώ και για αλλαγές νερου!

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazonios.gr/product_info.php?c...products_id=980

καλημερα σε ολους...

Αυτό το προιον λέει πως μειώνει τις αλλαγές στο ελάχιστο....

κάτι τετοιο είναι δυνατον?

και αν ναι ποιές επιπτώσεις εχει στο ενυδρειο?

Mε 2,5ml ta 10 λιτρα ανα βδομαδα και 6 ευρω το μπουκαλι των 100 ml για μενα με τα 270 λιτρα πχ θελω τουλαχιστον 2 το μηνα!!!

ε οχι και να δινω ενοικιο στο ενυδρειο!!! νομιζω οτι συμφερει μονο στα πολυ μικρα και αν....

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω το χρησιμοποιω αλλα και παλι κανω αλλαγε μια φορα το μηνα και το νερο κρατειται σε πολυ καλες μετρησεις :huh: παντως περισοτερω δεν θα αφηνα το νερο <_< οχι λογο οτι δεν θα γινοταν αλλα λογο οτι θα φοβομουν να το αφησω για 2 μηνες ποσο μαλλον για 6 μηνες :D

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω το χρησιμοποιω αλλα και παλι κανω αλλαγε μια φορα το μηνα και το νερο κρατειται σε πολυ καλες μετρησεις :huh: παντως περισοτερω δεν θα αφηνα το νερο :D οχι λογο οτι δεν θα γινοταν αλλα λογο οτι θα φοβομουν να το αφησω για 2 μηνες ποσο μαλλον για 6 μηνες :huh:

κι εγώ για ένα μήνα λέω να το εφαρμόσω!!! <_<

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που γουσταρω τοσα χρονια στο ενυδρειο,δεν ειναι το βλεφαριασμα και η γυαλα,αλλα η διαδικασια συντηρησης και μαζι και οι αλλαγες,ωστε να εχω παντα το ενυδρειο οπως πρεπει.

Οποιος θελει ενυδρειο με δυο αλλαγες το χρονο,καλυτερα ας αλλαξει χομπυ,γιατι πλεον δεν κανει χομπυ.

Μπορει να ακουγεται <<καπως>> αυτο που λεω,αλλα ειναι η γνωμη μου,και δεν το λεω για να θιξω κανεναν.

<_<

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που γουσταρω τοσα χρονια στο ενυδρειο,δεν ειναι το βλεφαριασμα και η γυαλα,αλλα η διαδικασια συντηρησης και μαζι και οι αλλαγες,ωστε να εχω παντα το ενυδρειο οπως πρεπει.

Οποιος θελει ενυδρειο με δυο αλλαγες το χρονο,καλυτερα ας αλλαξει χομπυ,γιατι πλεον δεν κανει χομπυ.

Μπορει να ακουγεται <<καπως>> αυτο που λεω,αλλα ειναι η γνωμη μου,και δεν το λεω για να θιξω κανεναν.

<_<

Στράτο έχεις δίκιο

αλλά αν μάθει η γυναίκα μου ότι υπάρχει τέτοιο πράμα ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ θα μου πάρει δώρο στη γιορτή μου μια κούτα :D

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά προσωπικά δε πιστεύω ότι κάνει αυτο το υγρό τόσα πραγματα :D

ΚΑΙ χωρίς επιπτώσεις

Εγώ το ενυδρειο μου το θέλω για τα καλα και τα κακά του <_<

Όχι να ρίχνω όλη την ώρα ένα χημικό παρασκευασμα :huh:

Φιλικά :huh::huh::D

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση διακοπών όμως είναι χρήσιμο πιστεύω... για ένα μικρό χρονικό διάστημα μπορεί να μειώσει κάπως τις αλλαγές...!

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι σε ενα καλα στρωμενο ενυδρειο το να αφησεις και ενα μηνα χωρις αλλαγη,ειτε γιατι πας διακοπες ειτε επειδη κατι σου ετυχε,δεν θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που γουσταρω τοσα χρονια στο ενυδρειο,δεν ειναι το βλεφαριασμα και η γυαλα,αλλα η διαδικασια συντηρησης και μαζι και οι αλλαγες,ωστε να εχω παντα το ενυδρειο οπως πρεπει.

Οποιος θελει ενυδρειο με δυο αλλαγες το χρονο,καλυτερα ας αλλαξει χομπυ,γιατι πλεον δεν κανει χομπυ.

Μπορει να ακουγεται <<καπως>> αυτο που λεω,αλλα ειναι η γνωμη μου,και δεν το λεω για να θιξω κανεναν.

<_<

:D:huh:

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι σε ενα καλα στρωμενο ενυδρειο το να αφησεις και ενα μηνα χωρις αλλαγη,ειτε γιατι πας διακοπες ειτε επειδη κατι σου ετυχε,δεν θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα!

Συμφωνω απολυτα.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι σε ενα καλα στρωμενο ενυδρειο το να αφησεις και ενα μηνα χωρις αλλαγη,ειτε γιατι πας διακοπες ειτε επειδη κατι σου ετυχε,δεν θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα!

<_<:D:huh::huh::huh:

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω οτι σε ενα καλα στρωμενο ενυδρειο το να αφησεις και ενα μηνα χωρις αλλαγη,ειτε γιατι πας διακοπες ειτε επειδη κατι σου ετυχε,δεν θα εχεις κανενα απολυτως προβλημα!

Και περισσότερο καιρό να το αφήσεις δεν παθαίνει τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Της αλλαγές νερού δεν της κάνουμε μόνο για να μειώσουμε νιτρικά αλλά και να ανανεώσουμε το νερό μας απο τα ιχνοστοιχεία που υπάρχουν σε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...