Jump to content

Προβλημα με φιλτρο και θερμοστατη Sos


Recommended Posts

Καλησπέρα σε ολους!

Ειναι η 6η μερα που εχω το πρωτο μου ενυδρειο και ειμαι ακομα στην διαδικασια στρωσηματος για την οποια ακολουθω πιστα και αυστηρα τις οδηγιες που μου δωσαν ανθρωποι απο εδω.Το μονο προβλημα ειναι πως συνεχεια ξεκολαει ο θερμοστατης και το φιλτρο (κολανε με βεντουζες) και δεν ξερω τι να κανω.Τα κολαω παλι στο τζαμι του ενυδρειου και μετα απο κανα 15 λεπτο ξαναξεκολανε.Αν γνωριζει κανεις καποιο κολπακι ας μου το πει!

Link to comment
Share on other sites

Πωωω παλι ξεκολισαν...Τουλαχιστον ας μου πει καποιος τι να κανω η αν πειραζει που ειναι ξεκολιμενα μεσ΄ το νερο;

Link to comment
Share on other sites

Είναι καινούργιες και ξεκολάνε; :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ολοκαινουργιες του κουτιου!!Τι να κανω;Υπαρχει καποιος τροπος να κολησουν μια και καλη;Κουραστικα καθε 15 λεπτα να βαζω το χερι μου και να τα ξανακολαω.Πειραζει αν τα αφησω ξεκολημενα;

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορείς να τα διατηρήσεις προσωρινά σε μια normal θέση...

Από αύριο τις αλλάζεις...

Link to comment
Share on other sites

Ολοκαινουργιες του κουτιου!!Τι να κανω;Υπαρχει καποιος τροπος να κολησουν μια και καλη;Κουραστικα καθε 15 λεπτα να βαζω το χερι μου και να τα ξανακολαω.Πειραζει αν τα αφησω ξεκολημενα;

Δεν εχεις λογικα αμεσα καποιο προβλημα αν το αφησεις,ισως αισθητικους λογους κ.Καλυτερα να παρεις καινουργιες βεντουζες.Ειναι σκληρες; :thumbup:

Έγινε επεξεργασία - DIMITRIOS
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να ζητησω και να αγοράσω μονο βεντούζες απο pet shop;Αν ναι,περιπου ποσο θα κοστισουν;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να ζητησω και να αγοράσω μονο βεντούζες απο pet shop;Αν ναι,περιπου ποσο θα κοστισουν;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

Ναι μπορεις.Δεν νομιζω να ειναι σημαντικο το κοστος.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για την αμεση επιλυση του προβληματος μου :thumbup:

Σας ευχομαι καλο βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...