Jump to content

Περιεργο ον!!!


Recommended Posts

Βρηκα πριν απο λιγο ενα πρασινο σαν εντομο μεσα στο ενυδρειο μου,κολυμπαει κανονικα με κινηση σαν κροκοδειλος.Εχει ποδαρακια μπροστα στο σωμα του σαν λιβελουλα και οταν καθεται καπου το πισω μερος του σωματος του ειναι ανασηκωμενο.Εχει σαν ουρα χωρισμενη σε τρια κομματια στην ακρη.

Φωτο δεν μπορω να ανεβασω γιατι το ιντερνετ εδω ειναι χαλια,δεν εχω 3G.

Δωστε και καμια φωτο με αυτα που νομιζεται οτι μπορει να ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Βρηκα πριν απο λιγο ενα πρασινο σαν εντομο μεσα στο ενυδρειο μου,κολυμπαει κανονικα με κινηση σαν κροκοδειλος.Εχει ποδαρακια μπροστα στο σωμα του σαν λιβελουλα και οταν καθεται καπου το πισω μερος του σωματος του ειναι ανασηκωμενο.Εχει σαν ουρα χωρισμενη σε τρια κομματια στην ακρη.

Φωτο δεν μπορω να ανεβασω γιατι το ιντερνετ εδω ειναι χαλια,δεν εχω 3G.

Δωστε και καμια φωτο με αυτα που νομιζεται οτι μπορει να ειναι.

Οπως το περιγραφεις μαλλον για προνυμφη λιβελουλας μου κανει..

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι οντως αυτο,τι το κανω;

Νομιζω οτι πρεπει να το βγαλεις γιατι απ οτι θυμαμαι ειχα διαβασει σε καποιο ποστ εδω οτι τρωει μικρα ψαρια.Εσυ τι ψαρια εχεις?

Link to comment
Share on other sites

Γαριδες Red cherry εχω και διαφορα σαλιγκαρια.

Επειδη ειμαι γκαντεμης πηρα απο μαγαζι 6 γαριδες και ειναι και οι 6 θηλυκιες,οποτε μωρα σε αυτο το ενυδρειο δεν εχω!!!

Link to comment
Share on other sites

Γαριδες Red cherry εχω και διαφορα σαλιγκαρια.

Επειδη ειμαι γκαντεμης πηρα απο μαγαζι 6 γαριδες και ειναι και οι 6 θηλυκιες,οποτε μωρα σε αυτο το ενυδρειο δεν εχω!!!

Ειναι σαν και αυτο που σου εστειλα στο link πιο πανω?Καλα γιατι δεν διαλεξες και αρσενικες γαριδες?Παντως νομιζω οτι καλητερα να το βγαλεις γιατι μπορει να κανει επιθεση στις γαριδες

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο ειναι σε πρασινο λαχανι!

Δεν τις πηρα εγω,ειπα στην αδελφη μου να παει να παρει 6 και σκεφτηκα,στις 6 θα εχω και απο τα δυο,αλλα δεν μου εκατσε.

Εχω σε αλλο ενυδρειο και αρσενικες απλα δεν τις εχω μεταφερει...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...