Jump to content

υπόστρωμα


Recommended Posts

παιδιά πήγα σήμερα και αγόρασα ένα υπόστρωμα jbl aquabasic plus χρειάζεται και απο επάνω το jbl manado για τι στην συσκευασία έτσι δείχνει εντομεταξεί αυτοί οι πετσοπάδες δεν ξέρουν τίποτα και σου κάνουν τους ειδικούς στην αρχή μου έλεγε να πάρω και τα δύο μετά φώναξε κάποιων ποιό σχετικό και μου λέει χρειάζεται μόνο το ένα να πάω να πάρω και το manado;

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πήγα σήμερα και αγόρασα ένα υπόστρωμα jbl aquabasic plus χρειάζεται και απο επάνω το jbl manado για τι στην συσκευασία έτσι δείχνει εντομεταξεί αυτοί οι πετσοπάδες δεν ξέρουν τίποτα και σου κάνουν τους ειδικούς στην αρχή μου έλεγε να πάρω και τα δύο μετά φώναξε κάποιων ποιό σχετικό και μου λέει χρειάζεται μόνο το ένα να πάω να πάρω και το manado;

Το JBL aquabasic δεν μπαίνει μόνο του. Είναι υπόστρωμα. Επάνω από αυτό πρέπει να βάλεις χαλίκι η ακόμη καλύτερα το manado που δεν είναι υπόστρωμα αλλά υλικό βυθού. Μπορείς φυσικά αντί για το manado να βάλεις κι άλλα σχετικά υλικά βυθού. Πάντως το aquabasic όχι σκέτο.

Link to comment
Share on other sites

ok φίλε μου ευχαριστώ ,τώρα έχω βάλει χαλίκι από επάνω είναι σχεδόν με το υπόστρωμα 5 εκατοστά φτάνουν;

Link to comment
Share on other sites

ok φίλε μου ευχαριστώ ,τώρα έχω βάλει χαλίκι από επάνω είναι σχεδόν με το υπόστρωμα 5 εκατοστά φτάνουν;

Κανονικα υποστρωμα και χαλικακι συνολικα πρεπει να ειναι γυρω στα 6-7 cm αν δεν κανω λαθος.5 το χαλικακι και 2 το υποστρωμα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...