Jump to content

ευχαριστω


Recommended Posts

ευχαριστω πολυ για το καλοσωρισμα και για τον κοπο που μπηκατε να μου απαντησετε διαβασα τα αρθρα που μου προτεινατε δεν μπορω να πω πως τα καταλαβα ολα αλλα πηρα μια ιδεα τωρα να πεταξω το νερο που ειχα μεχρι τωρα με το αντιχλωριο και το STRESS ZYME που εβαλα εδω και τρεις εβδομαδες και να αρχισω απο την αρχη με αζωτο?η να κανω τα τεστ και να δω που βρισκομαι και βλεποντας και κανοντας?Α..και αν μπορειτε να μου προτεινετε κανενα καλο pet shop στην θεσσαλονικη απο το οποιο μπορω να αγοραζω ειδη αλλα και να με βοηθαει λιγο να μην κουραζω εσας συνεχεια

Link to comment
Share on other sites

Γνωμη μου ειναι να μην το πεταξεις το νερο.Παρε τεστ, μετρα και πες μας τιμες.Και βλεπουμε...

Υ/Γ Μαλλον αμμωνια θελεις να πεις και οχι αζωτο... :)

Link to comment
Share on other sites

Γνωμη μου ειναι να μην το πεταξεις το νερο.Παρε τεστ, μετρα και πες μας τιμες.Και βλεπουμε...

Υ/Γ Μαλλον αμμωνια θελεις να πεις και οχι αζωτο... :)

ναιιιιιιιιιι soryyyyyyyyyyy αμμωνια εννοουσα αλλα το θεμα εινα πως με καταλαβες

Link to comment
Share on other sites

...Α..και αν μπορειτε να μου προτεινετε κανενα καλο pet shop στην θεσσαλονικη απο το οποιο μπορω να αγοραζω ειδη αλλα και να με βοηθαει λιγο να μην κουραζω εσας συνεχεια

Για το πρώτο θα σου πουν οι Θεσσαλονικείς Aquazonίστες.

Για το δεύτερο, ξέχνα το..!

Θα ρωτάς εδώ και όχι στα μαγαζιά. Αν θέλεις να έχεις ενυδρείο και όχι μπαουλοντίβανο... :blink::)

Link to comment
Share on other sites

Ακολουθείς τις οδηγίες που υπάρχουν εδώ και στρώνεις το νερό που έχεις ήδη μέσα!

Το «στρώσιμο» του νέου ενυδρείου

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=100

Για καταστήματα στην περιοχή σου δες εδώ:

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showforum=83

Link to comment
Share on other sites

Για το πρώτο θα σου πουν οι Θεσσαλονικείς Aquazonίστες.

Για το δεύτερο, ξέχνα το..!

Θα ρωτάς εδώ και όχι στα μαγαζιά. Αν θέλεις να έχεις ενυδρείο και όχι μπαουλοντίβανο... :blink::)

:ballistic::blush::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Παντως η γνωμη μου ειναι οτι αν δεν δεις απο κοντα ενα καταστημα δεν θα εχεις ολοκληρωμενη αποψη για αυτα.Δοκιμες και να εισαι λιγακι επιφυλακτικος σε αυτα που σου λενε!Παντως εμας δεν μας κουραζεις, γιατι μεσα απο ερωταπαντησεις και διαλογο ολοι μαθαινουμε κατι παραπανω!Κανεις σας δεν ειναι τελειος! :)

Καλη συνεχεια στην προσπαθεια σου!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...