Jump to content

ασχημη εντυπωση


Recommended Posts

ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!ΑΜΦΟΤΕΡΕΣ ΠΛΕΥΡΕΣ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ.ΣΙΓΟΥΡΑ Η ΡΧΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΤΕΡΗ,ΩΣΤΟΣΟ ΜΙΑ ΚΑΛΟΠΡΟΕΡΑΙΤΗ ΚΡΗΤΙΚΗ ΘΑ ΣΥΝΕΒΑΛΕ ΣΤΗΝ ΠΟΙΟΤΙΚΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΩΝ PET-SHOP.

Link to comment
Share on other sites

ADMIN NOTE :

Δεν συνηθίζω να κλειδώνω θέματα και δεν θέλω να το κάνω τώρα.

Νομίζω ότι όλες οι απόψεις ακούστηκαν. Δεν χρειάζεται να το τραβάμε άλλο.

Το θέμα νομίζω ότι έχει λήξει εκτός και εάν η Purepoison θέλει να αιτιολογήσει το επιθετικό στυλ που απάντησε.

Γνωρίζουμε όλοι ότι τα καταστήματα που συμμετέχουν στο Aquazone eíναι πάνω από όλα χομπίστες και ενδιαφέρονται και για τους χομπίστες αλλά και για τις συνθήκες διατήρησης του livestock που διαθέτουν στην αγορά. Ακούνε τους χομπίστες και κάνουν το καλύτερο δυνατό πάντα μέσα στα πλαίσια της λογικής.

Όποιος έχει το οποιοδήποτε παράπονο ή σχόλιο για κάποιο μαγαζί μπορεί άνετα να το θέσει στην κατηγορία που διαθέτει το κάθε κατάστημα και να το συζητήσει ευγενικά όπως γίνετε μέχρι τώρα στο aquazone.

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΜΦΩΝΩ,ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ!!ΤΟ FORUM ΕΙΝΑΙ ΧΩΡΟΣ ΛΥΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΤΕΓΚΛΙΣΕΩΝ!!!ΦΙΛΕ ERGO KAI ΕΓΩ ΣΕ ΣΥΝΟΙΚΙΑ ΤΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕΝΩ.ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΩΤΕΙΝΑ ΩΣ ΚΟΝΤΙΝΗ ΛΥΣΗ ΤΟΝ ΥΔΑΤΙΝΟ ΚΟΣΜΟ,ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟ WATER INN ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΑΚΡΥΑ( ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟΤΕΡΟ ΜΑΓΑΖΙ,ΕΧΩ ΨΩΝΙΣΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ,ΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ-ΚΥΡΙΩΣ ΣΕ ΘΕΜΑ ΤΙΜΩΝ-ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ).

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχουμε κανενα προβλημα με τον φιλο ARIMPOU εντοπισε ενα προβλημα το ειπε και εμεις το διορθωσαμε, η κριτικη βοηθαει να διορθωνονται τα λαθη και να γινομαστε καλυτεροι και απο αυτο ειμαστε κερδισμενοι ολοι.

Περιεγο μας φανηκε ο τροπος και το υφος της purepoison για μας απο την στιγμη που δεν μας γνωριζει αλλα ακομα και να μας γνωριζε παλι το υφος ειναι λιγο προσβλητικο.

Filoxenos δεν θελω να παιρνω θεση σε θεματα που αφορουν ειδη ψαριων η τροπους κρατησης των ψαριων στα καταστηματα, παρακολουθω τα θεματα καποια πραγματα διορθωνονται αμεσα και καποια μπαινουν σε μια σειρα για να βελτιωθουν οταν μπορουμε.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια όσο αφορά το κατάστημά μας και σίγουρα την κάθε παρατήρηση σας την βλέπουμε θετικά και προσπαθούμε να βελτιωνόμαστε όπως έχουμε πράξει στο παρελθόν.

Το πρόβλημα όμως είναι ότι το μέλος purepoison έχει παραβεί τους κανόνες και τους όρους του forum όπως αναφέρονται στο άρθρο 1 των όρων χρήσης δηλ.1. Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, απειλητικό, προσβλητικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων, προκαλεί συναισθήματα μίσους, ή/και οποιοδήποτε άλλο συνιστάμενο ποινικό αδίκημα. και κανείς από τους ιδιοκτήτες και συντονιστές δεν αναφέρθηκαν σ¨αυτό: Προειδοποίηση ενός ή περισσοτέρων μελών (Warning)

Ένα οι περισσότερα μέλη προειδοποιούνται από τους διαχειριστές εγγράφως και παράλληλα εμφανίζεται και στο προφίλ του χρήστη το ποσοστό προειδοποίησης όταν :

• Όταν οι απαντήσεις του είναι ανάλογες «μηδενιστή». τους λόγους δεν τους γνωρίζω, θα παρακαλούσα τους ιδιοκτήτες και συντονιστές να μεριμνήσετε έτσι ώστε να τηρηθούν οι όροι χρήσης του forum.

Ευχαριστώ

Άγγελος Αλιμπέρτης

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια όσο αφορά το κατάστημά μας και σίγουρα την κάθε παρατήρηση σας την βλέπουμε θετικά και προσπαθούμε να βελτιωνόμαστε όπως έχουμε πράξει στο παρελθόν.

Το πρόβλημα όμως είναι ότι το μέλος purepoison έχει παραβεί τους κανόνες και τους όρους του forum όπως αναφέρονται στο άρθρο 1 των όρων χρήσης δηλ.1. Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, απειλητικό, προσβλητικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων, προκαλεί συναισθήματα μίσους, ή/και οποιοδήποτε άλλο συνιστάμενο ποινικό αδίκημα. και κανείς από τους ιδιοκτήτες και συντονιστές δεν αναφέρθηκαν σ¨αυτό: Προειδοποίηση ενός ή περισσοτέρων μελών (Warning)

Ένα οι περισσότερα μέλη προειδοποιούνται από τους διαχειριστές εγγράφως και παράλληλα εμφανίζεται και στο προφίλ του χρήστη το ποσοστό προειδοποίησης όταν :

• Όταν οι απαντήσεις του είναι ανάλογες «μηδενιστή». τους λόγους δεν τους γνωρίζω, θα παρακαλούσα τους ιδιοκτήτες και συντονιστές να μεριμνήσετε έτσι ώστε να τηρηθούν οι όροι χρήσης του forum.

Ευχαριστώ

Άγγελος Αλιμπέρτης

<_<:angry2::angry2:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια όσο αφορά το κατάστημά μας και σίγουρα την κάθε παρατήρηση σας την βλέπουμε θετικά και προσπαθούμε να βελτιωνόμαστε όπως έχουμε πράξει στο παρελθόν.

Το πρόβλημα όμως είναι ότι το μέλος purepoison έχει παραβεί τους κανόνες και τους όρους του forum όπως αναφέρονται στο άρθρο 1 των όρων χρήσης δηλ.1. Ανάρτηση, δημοσίευση, αποστολή, μεταφορά ή χρήση άλλης μεθόδου για την εγκατάσταση περιεχομένου που είναι παράνομο, επιβλαβές, απειλητικό, προσβλητικό, επιζήμιο, δυσφημιστικό, χυδαίο, βίαιο, υβριστικό, ρατσιστικό ή άλλως αποδοκιμαστέο, παραβιάζει την προσωπικότητα και τα προσωπικά δεδομένα άλλων, προκαλεί συναισθήματα μίσους, ή/και οποιοδήποτε άλλο συνιστάμενο ποινικό αδίκημα. και κανείς από τους ιδιοκτήτες και συντονιστές δεν αναφέρθηκαν σ¨αυτό: Προειδοποίηση ενός ή περισσοτέρων μελών (Warning)

Ένα οι περισσότερα μέλη προειδοποιούνται από τους διαχειριστές εγγράφως και παράλληλα εμφανίζεται και στο προφίλ του χρήστη το ποσοστό προειδοποίησης όταν :

• Όταν οι απαντήσεις του είναι ανάλογες «μηδενιστή». τους λόγους δεν τους γνωρίζω, θα παρακαλούσα τους ιδιοκτήτες και συντονιστές να μεριμνήσετε έτσι ώστε να τηρηθούν οι όροι χρήσης του forum.

Ευχαριστώ

Άγγελος Αλιμπέρτης

Αγαπητέ Κε Αλμπέρτη

Θα ήθελα να σας πληροφορήσω, ότι η ομάδα του Aquazone, από την πρώτη κιόλας στιγμή, που παρουσιάστηκε η ανάρμοστη αυτή δημοσίευση, ασχολήθηκε άμεσα με το πρόβλημα το οποίο δημιουργήθηκε.

Τα μέλη της ομάδας, έκαναν άμεσα τους απαραίτητους χειρισμούς, που κρίθηκαν ως οι πλέον κατάλληλοι, βασιζόμενοι πάντα στο "πνεύμα" και όχι στο "γράμμα" του κανονισμού.

Με τη σειρά μου θα ήθελα, επίσης, να παρατηρήσω, ότι οι υποδείξεις σας θα έπρεπε να σταλούν υπό μορφή αναφοράς, προς τους υπεύθυνους διαχειριστές της κατηγορίας και όχι μέσω του δημόσιου διαλόγου, στον οποίο δεν έχουν καμία απολύτως θέση.

Με εκτίμηση

Νίκος Ψάλτης

Link to comment
Share on other sites

Aγαπητε Κε Ψαλτη

Αν η φραση (Τουλαχιστον να εχεις τα @@ και να παραδεχτεις οτι δεν σε νοιαζει η υγεια των ψαριων αλλα το κερδος! ...και σταματα να κρυβεσαι πισω απο το δαχτυλο σου.) απευθυνοταν σε εσας θα γραφατε τις ιδιες απαντησεις εσεις και οι moderator.

Mε εκτιμηση

Γ. Σταματιου

Link to comment
Share on other sites

Aγαπητε Κε Ψαλτη

Αν η φραση (Τουλαχιστον να εχεις τα @@ και να παραδεχτεις οτι δεν σε νοιαζει η υγεια των ψαριων αλλα το κερδος! ...και σταματα να κρυβεσαι πισω απο το δαχτυλο σου.) απευθυνοταν σε εσας θα γραφατε τις ιδιες απαντησεις εσεις και οι moderator.

Mε εκτιμηση

Γ. Σταματιου

Συμφωνώ απόλυτα ότι η user purepoison εχει ξεφύγει τελείως.

Αν δείτε λίγο το ιστορικό της, στα μισα απότα μόλις 50 ποστ της "τα χώνει" σε κάποιον, βρίζει, νομίζει ότι τα ξέρει όλα και μάλλον μας θεωρεί όλους παρακατιανούς εμάς εδώ στο Ελλάντα...

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ <_<:angry2::angry2:

Και επειδή ΚΑΙ ΕΓΩ πήγα το Σάββατο στο Water Inn και πήρα ενα 2213, θέλω να πώ ότι η κατάσταση στα ενυδρεία ήταν ΣΑΦΩΣ ΒΕΛΤΙΩΜΕΝΗ (παρόλο που εντόπισα ένα μικρό νεκρό ψαράκι μέσα στο μεγάλο θαλασσινό) και το προσωπικό ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ έτρεξε να με εξυπηρετήση.

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω απολυτα με τον φιλο Γιωργο!Οντως αν δειτε τις απαντησεις του συγκεκριμενου μελους, οι περισσοτερες ειναι πολυ επιθετικες ... και μαλιστα κατα τη γνωμη μου χωρις λογο!

Ειναι κριμα να χαλαει το κλιμα της παρεας που εχουμε φτιαξει ολοι εδω μεσα!

Επισης θα συμφωνησω με τον κυριο Σταματιου γιατι και εγω στη θεση του τα ιδια θα ελεγα (ισως και χειροτερα)!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι βρε παιδιά, θα συμφωνήσω με τον ADMIN:

ADMIN NOTE :

Δεν συνηθίζω να κλειδώνω θέματα και δεν θέλω να το κάνω τώρα.

Νομίζω ότι όλες οι απόψεις ακούστηκαν. Δεν χρειάζεται να το τραβάμε άλλο.

Το θέμα νομίζω ότι έχει λήξει εκτός και εάν η Purepoison θέλει να αιτιολογήσει το επιθετικό στυλ που απάντησε.

Γνωρίζουμε όλοι ότι τα καταστήματα που συμμετέχουν στο Aquazone eíναι πάνω από όλα χομπίστες και ενδιαφέρονται και για τους χομπίστες αλλά και για τις συνθήκες διατήρησης του livestock που διαθέτουν στην αγορά. Ακούνε τους χομπίστες και κάνουν το καλύτερο δυνατό πάντα μέσα στα πλαίσια της λογικής.

Όποιος έχει το οποιοδήποτε παράπονο ή σχόλιο για κάποιο μαγαζί μπορεί άνετα να το θέσει στην κατηγορία που διαθέτει το κάθε κατάστημα και να το συζητήσει ευγενικά όπως γίνετε μέχρι τώρα στο aquazone.

Ειπώθηκαν όλα.

Αντε να το τελειώνουμε, να το κλείσουμε και να ασχοληθούμε με τα ενυδρεία και τα ψαράκια μας... <_<

Ξέρετε πόσα ενδιαφέροντα ανοιχτά θέματα υπάρχουν αυτή τη στιγμή στο Aquazone..?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι βρε παιδιά, θα συμφωνήσω με τον ADMIN:

Ειπώθηκαν όλα.

Αντε να το τελειώνουμε, να το κλείσουμε και να ασχοληθούμε με τα ενυδρεία και τα ψαράκια μας... <_<

Ξέρετε πόσα ενδιαφέροντα ανοιχτά θέματα υπάρχουν αυτή τη στιγμή στο Aquazone..?

Κι εγω που το ξεκινησα (με όλη την καλη προθεση) θα συμφωνησω με τον filoxeno

Ο σκοπος ηταν να γινουν οι σσωστες ενεργειες απο το μαγαζι, κατι που εγινε αμεσα οποτε δεν υπαρχει λογος υπαρξης και συνεχειας αυτου του post

Παλι θελω να εκφρασω τα συγχαρητηρια μου στο Water Inn για την σωστη και αμεση αντιδραση και να προσθεσω οτι κακεντρεχειες και προσβλητικες εκφρασεις ποτε δεν με χαρακτηριζαν και δεν ηθελα να αφησω τετοια εντυπωση (αν αφησα). Βλεπω οτι ολοι (οι περισσοτεροι ) στο forum εχουμε καλες προθεσεις και δεν θα ηθελα να στιγματιστω ουτε εγω ουτε κανεις αλλος ως αντιδραστικος!!!!!!!!!!

Η αποψη μου για το εν λογω μαγαζι ειναι ακομα καλυτερη τωρα, που βλεπω οτι υπαρχει εκ μερους του η πρεπουσα και δεουσα προσοχη και αγαπη για τα ψαρακια.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να το συνεχίζουμε.

Για τον λόγο αυτό κλειδώνω το θέμα.

Για τον χρήστη purepoison έχουν γίνει οι απαραίτητες ενέργειες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...