Jump to content

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ


Recommended Posts

ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ JEBO.ΓΙΑ ΤΥΧΟΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΚΟΥΣΕΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΝΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΠΑΓΑΛΟΨΑΡΟ.(ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΤΟΥ ΟΝΟΜΑΣΙΑ).ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Πες μας δυο λόγια παραπάνω τι πρόβλημα αντιμετωπίζεις .

Τη μάρκα δεν τη γνωρίζω. <_<

Link to comment
Share on other sites

μηπως ειναι τα κινεζικα ενυδρεια που εχουν τα pet city?οσο για τα παπαγαλοψαρο διαβασε το link της υπογραφης μου. <_<

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΕ ΣΤΑΜΑΤΗ.ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΚΑΝΕΝΑ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΑΚΟΥΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΑΛΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΤΟ ΧΩ ΔΕΙ ΟΜΩΣ ΣΕ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΓΝΩΣΤΟ ΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΜΕΝΑ ΑΥΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΓΙΑ ΤΑ ΕΝΥΔΡΕΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΦΕΡΕΣ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΛΑ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΟΠΟΥ ΤΟ ΧΕΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

Link to comment
Share on other sites

Τη συγκεκριμενη μαρκα δεν την γνωριζω.Επισης, το οτι ειναι αγνωστη και κινεζικη μαρκα δεν σημαινει οτι απαραιτητα θα βγαλει προβλημα...γνωμη μου!

Τελος, παλι γνωμη μου ειναι να μην ασχοληθεις με τεχνητα βαμενο ψαρι για τους λογους που αναφερονται στο λινκ της υπογραφης του φιλου iliasf.

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΑΠΟ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΨΑΡΙΑ.Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΧΗΜΑ ΤΟΥΣ.ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΩ ΠΑΝΤΩΣ. <_<

Link to comment
Share on other sites

Επισης, το οτι ειναι αγνωστη και κινεζικη μαρκα δεν σημαινει οτι απαραιτητα θα βγαλει προβλημα...γνωμη μου!

<_<

Τελος, παλι γνωμη μου ειναι να μην ασχοληθεις με τεχνητα βαμενο ψαρι για τους λογους που αναφερονται στο λινκ της υπογραφης του φιλου iliasf.

:angry2::angry2:

Επίσης, αγαπητέ φίλε ΤΟΥΛΚΙΑ

μήπως αυτή η ιστοσελίδα ταιριάζει με το ενυδρείο σου??

http://www.jeboaquarium.com/

Αν ναι, τότε πιθανώς δεν είναι κινέζικο αλλά και να είναι, συμφωνώ με τον φίλο zak 100%

Φιλικά

Ανδρέας

Έγινε επεξεργασία - acg301
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΠΗΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ UR9128B ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΙΡΑ R9.ΓΙΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σημερα ολες οι μεγαλες εταιρειες τα περισσοτερα προιοντα τους τα παραγουν στην Κινα γιατι

τα εργατικα χερια εκει ειναι κατα πολυ φθηνοτερα.Κατα συνεπεια μην σε προβληματιζει οτι εχει παραχθει

στην Κινα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σημερα ολες οι μεγαλες εταιρειες τα περισσοτερα προιοντα τους τα παραγουν στην Κινα γιατι

τα εργατικα χερια εκει ειναι κατα πολυ φθηνοτερα.Κατα συνεπεια μην σε προβληματιζει οτι εχει παραχθει

στην Κινα.

Ακριβως! <_<

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΙΝΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΠΗΡΑ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΤΕΛΟ UR9128B ΑΠΟ ΤΗ ΣΕΙΡΑ R9.ΓΙΑ ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ.ΜΕΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΤΟΥ.

Μια χαρά ενυδρείο φαίνεται, περιποιημένο και με όλα τα απαράιτητα και με ωραία καμπύλη στο πλάι.

Μην σε απασχολεί το θέμα της προέλευσης και κοίτα να το ευχαριστηθείς τόσο στο στήσιμο όσο και στη συντήρηση και σωστή διατήρηση των ψαριών σου.

Όπως σωστά ειπώθηκε:

Φιλε μου σημερα ολες οι μεγαλες εταιρειες τα περισσοτερα προιοντα τους τα παραγουν στην Κινα γιατι

τα εργατικα χερια εκει ειναι κατα πολυ φθηνοτερα.Κατα συνεπεια μην σε προβληματιζει οτι εχει παραχθει

στην Κινα.

<_<:angry2:

Συμφωνώ απολύτως

Link to comment
Share on other sites

Να και η original ιστοσελίδα της Jebo.

http://www.jebo.com.cn/

Δες κι αυτό (μάλλον χρειάζεται registration πρώτα)

http://www.aquariacentral.com/forums/showthread.php?t=64331

Εϊναι κάποια συζήτηση σχετική με τα προϊόντα αυτά.

Έγινε επεξεργασία - acg301
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...