Jump to content

υποστρωμα νεου ενυδρειου


pkas

Recommended Posts

Καλησπεραααα!

Αυριο θα παραλαβω το 240 Juwel :buttrock: ,το οποιο θα αντικαταστησει το υπαρχον 60αρι. Εχω αποφασισει να μην βαλω υποστρωμα παρα μονο χαλαζιακο χαλικακι. Ξερει καποιος ποσα κιλά θα χρειαστώ περίπου καθως και καποιο μαγαζι με καλή τιμη;

Link to comment
Share on other sites

εαν εβαζες αμμο ηθελες κοντα στα 20-25

τωρα που θα βαλεις χαλικι παρε 25 κιλα και μπορει να χρειαστεις , μπορει και να μην χρειαστεις αλλο . Θα το δεις με το ματι .

Σε ποια περιοχη εισαι μηπως ειναι κοντα σου καποιο καταστημα :buttrock: . Ενα καταστημα που γνωριζω στο Ρεντη πουλαει χυμα χαλικι ( ψιλο Η χοντρο ) με 1.5 ευρο το κιλο .

Έγινε επεξεργασία - Geosid
Link to comment
Share on other sites

εαν εβαζες αμμο ηθελες κοντα στα 20-25

τωρα που θα βαλεις χαλικι παρε 25 κιλα και μπορει να χρειαστεις , μπορει και να μην χρειαστεις αλλο . Θα το δεις με το ματι .

Σε ποια περιοχη εισαι μηπως ειναι κοντα σου καποιο καταστημα :buttrock: . Ενα καταστημα που γνωριζω στο Ρεντη πουλαει χυμα χαλικι ( ψιλο Η χοντρο ) με 1.5 ευρο το κιλο .

Στο βυρωνα μενω αλλα μπορω να παω ρεντη ή να στειλω ατομο που δουλευει κοντα. Εχεις διευθυνση ή τηλεφωνο να μου στειλεις; Το μαγαζι δεν ειναι ενυδρειακο φανταζομαι ε; . Το χαλικι που λες ομως ειναι χαλαζιακο;

Link to comment
Share on other sites

Στο βυρωνα μενω αλλα μπορω να παω ρεντη ή να στειλω ατομο που δουλευει κοντα. Εχεις διευθυνση ή τηλεφωνο να μου στειλεις; Το μαγαζι δεν ειναι ενυδρειακο φανταζομαι ε; . Το χαλικι που λες ομως ειναι χαλαζιακο;

Το μαγαζι ειναι ενυδρειακο :buttrock: για το αν ειναι χαλαζιακο Η οχι δεν μπορω να σου απαντησω ( δεν το εχω δοκιμασει το χαλικι ) .Για τα υπολοιπα σου στελνω μηνυμα :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...