Jump to content

οι μονοδακτυλοι πρεπει να φυγουν, κλαψ :(


a.kotrokoi

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Πριν 8 μηνες περιπου εστησα ενα κοινωνικο ενυδρειο με 6 κιχλιδουλες και.......... 2 ΜΟΝΟΣ!!! :thumbup:

Το ξερω, το ξερω, μη βαρατε... αλλα ο πωλητης με διαβεβαιωσε οτι αν τα μονος μεγαλωσουν σε γλυκο νερο δεν εχουν προβλημα γιατι συνηθιζουν.... και ειναι ανθεκτικα. Ποσο λιγα ηξερα... Ασε που δεν ειχα ανακαλυψει το Aquazone. Η αληθεια ειναι τα γλυκα μου δεν με προβληματισαν ποτε με συμπεριφορα, τροφή ή αρρωστιες οπότε και δεν εψαξα ιδιαιτερα. Βλέπετε, το ενδιαφερον μου μονοπολουσαν οι κιχλιδουλες με τα γεννητουρια τους. Καποια στιγμή ομως αρχισα να ψαχνω και διαβασα οτι απο ενα σημειο και υστερα οι μονος ζουν μονο σε υφαλμυρο νερο! Και εχω τρομοκρατηθει γιατι δεν θα ηθελα να παθουν κατι. Ειναι τοσο ομορφα, ηρεμα και παιχνιδιαρικα που ειναι κριμα να γινει το μοιραιο.

Αυτα! Σας ειπα τον πονο μου και τωρα βοηθηστε με να βρουν ενα καλο σπιτι που θα τα αγαπανε και θα τα προσεχουν!

ΠΡΟΣΟΧΗ Οι εγκαταστασεις που θα μεταφερθουν θα ελεχθουν και θα δοκιμαστει και το νερο αν ειναι αλμυρο αρκετα :thumbup: .

Οποιος ενδιαφερεται σοβαρα ας στειλει Π.Μ.

Πληροφοριακα, ειναι γυρω στα 8εκ. και κουκλια :welcome:

Φιλικα,

Αννυ

ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΚΑΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΙΔΕΟΥΣ ΠΩΛΗΤΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΨΑΡΟΜΑΓΑΖΙΑ :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Δεν αποκλείεται λοιπόν να τα έχει ακόμα! Είναι κακό που ρωτάω δλδ;

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο δεν θα μπορουμε να ρωτησουμε τιποτα χωρις να μας ειρωνευτουν εδω....

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο δεν θα μπορουμε να ρωτησουμε τιποτα χωρις να μας ειρωνευτουν εδω....

Δε σε ειρωνευτηκα φιλος.

Απλα μου εκανε εντυπωση που εγραψες σε αγγελια που το τελευταιο ποστ ειχε γραφτει πριν 3 χρονια :)

Link to comment
Share on other sites

Τελειωστε το εδω.

Δεν εχει ουσια σε ενα ποστ 3 χρονων να συνεχιζεται η κουβεντα. :)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...