Jump to content

computer sustem(IKSAQUA-BYPAPKO)


συστημα ελενχου IKSAQUA-BYPAPKO  

47 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Γεια σου ρε γιωργο με της ψηφοφοριες σου :)

βαλε καμια δεκαρια ακομα :D

Link to comment
Share on other sites

Γιωργο χρονια πολλα και ευτυχισμενο το 2007.επισης σου ευχομαι να γεμισεις τα κουτακια που θελεις και να σταματησεις να βαζεις post ανουσια. :)

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω καταλάβει... επικρατει κόντρα για το ποιός εχει τα περισσότερα ποστ?? αφηστε τον να ποστάρει οσο θέλει (αρκει να μουυ εξηγήσει τι ειναι αυτό για το οποίο ψηφιζουμε εδώ...)

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω καταλάβει... επικρατει κόντρα για το ποιός εχει τα περισσότερα ποστ?? αφηστε τον να ποστάρει οσο θέλει (αρκει να μουυ εξηγήσει τι ειναι αυτό για το οποίο ψηφιζουμε εδώ...)

:)

έλα ντε!!! :D

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι ενα συστημα (computer)που μπορει ολο το 24ωρο να κανει μετρησεις στο ενυδρειο αυτοματα και να μας διχνει αν πανε ολα καλα.επισης στελνει και SMS.

Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λόγια, πρόκειται για εκπληκτικό μηχάνημα...

Από κει και πέρα, ανήκω στην κατηγορία των ανθρώπων που πιστεύουν ότι ό,τι πληρώνεις παίρνεις. Έτσι και με IKS... Φοβερό μηχάνημα, φοβερές δυνατότητες επέκτασης, αξιόπιστο κλπ κλπ με μοναδικό "μείον" την τιμή του όσο και των modulators. Βέβαια, αν μπορεί να γίνει κάποια παρομοίωση σχετικά, υπάρχουν τα φτηνά αυτοκίνητα υπάρχουν και τα υπερπολυτελή. Το IKS φυσικά ανήκει στη δεύτερη κατηγορία για αυτό και δεν απευθύνεται σε απλούς χομπύστες αλλά σε ενυδρεία-χομπύστες αξιώσεων. Χωρίς βέβαια να απαγορεύεται σε όποιον θέλει να το πάρει, εγώ το έχω σε ενυδρείο 120 λίτρων! :)

Σχετικά με την τιμή δε θα απαντήσω, όποιος ενδιαφέρεται υπάρχει η κατηγορία αναζήτησης προϊόντων όπου ρωτά για διαθεσιμότητα και κόστος. Η απόδοση πολύ υψηλή, 10.35 ίσως και παραπάνω!!!! :excl:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Μονο που στην αγορα των φθηνων αυτοκινητων εχεις πολλες επιλογες με ικανοποιητικα αποτελεσματα σε αντιθεση με την συγκεκριμενη που οι επιλογες ειναι σαφως λιγοτερες.

Χωρις να εχω χρησιμοποιησει την συσκευη θεωρω πως ειναι πολυ καλη αλλα η τιμη της δεν εχει καμια σχεση με την πραγματικη της αξια και οσο η τιμη της ειναι υπερβολικη δεν με ενδιαφερει.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ατα την γνωμη μου ενα απο τα καλυτερα συστηματα της αγορας.η τιμη του ομως απαγορευτικη για τον μεσο χομπιστα.θα συμφωνησω με τον φιλο maniac.Αν η τιμη του ηταν ποιο προσιτη θα το επαιρνα αβλεπη αλλα τοσο που στοιχιζει δεν

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...