Jump to content

Αναγνωριση Ψαριού


Recommended Posts

Καλησπέρα. Μου έφεραν 2 ψάρια και δεν γνωρίζω τι είναι,τα έχω με ένα κοπάδι 6 tiger barb και ένα silver shark

post-49841-0-98878700-1338557234_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι αυτα,τα χαρακτηριστηκα τους ειναι πως εχουν κιτρινο με μαυρο πτερυγιο

Link to comment
Share on other sites

lemon tetra????αν ναι θελουν να ειναι σε κοπαδι...επισης ο καρχαριας σου δεν κανει για ενυδρειο....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

αν ειναι οντως αυτα φιλε μου την πατησες αφου απο λιγο που εψαξα στο νετ γινονται τερατα!!για να πω την αληθεια αν και δεν βοηθαει η φωτογραφια μου μοιαζουν αρκετα με αυτο που ποσταρε ο Κλαζ!εσυ βεβαια τα εχεις μπροστα σου και βλεπεις.. :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι αυτα είναι, και ο τρόπος που το έμαθα ήταν ιδιος με την αντιδραση σου,αφου ένας φίλος τα είδε μου είπε το ίδιο πράγμα,τα ψαρια μέσα σε ένα μηνα μεγάλωσαν κάτι παραπάνω από 1 εκάτοστο και τα ταίζω προσεκτικά μια φορά την μέρα για κανένα 2 λεπτο. Προς το παρών δεν τα αλλάζω...ιδωμεν

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν φρόνιμο πριν εισάγουμε ένα νέο ψάρι στο ενυδρείο μας να γνωρίζουμε τα περισσότερα γιαυτο από πλευράς συμβατότητας με τους υπόλοιπους κατοίκους, της παραμέτρους του νερού, την διατροφή και άλλα γιατί μπορεί κληθούμε να αντιμετωπίσουμε δυσάρεστες καταστάσεις!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...