Jump to content

Που Μπορώ Να Βρω,μπόλι Σε Όλη Την Ελλάδα


Recommended Posts

καλησπερα παιδια αν καποιος μπορει να εξυπηρετησει αλιμο ηλιουπολη δαφνη υμμητο αγιοδημητριο καλαμακι ας μου πει χρειαζομαι μπολι ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Παιδια μεγαλη βοηθεια σας παρακαλω! Εχω ενυδρειο (53 λιτρα) το οποιο εστησα τη Κυριακη (15 Δεκεμβρη) και ως εντελως αρχαριος ειχα απωλεια το ενα απο τα 2 ψαρακια! Τωρα μαθαινω περι αμμωνιας , βακτηρια κτλ! Χρειαζομαι ΑΜΕΣΑ μπολι απο καποιον παρακαλω να μεινει και το 1 ψαρακι ζωντανο, ειναι κριμα! Θεσσαλονικη - συκιες

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

παιδια υπάρχει κάποιος για μπόλι αθήνα???

περιοχη πες μας.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μπολι στην Θεσσαλονικη? Ειμαι Συκιες! Εχω ξαναμπολιασει αλλα μαλλον δεν επιασε..οποιος μπορει παρακαλω ας μου πει...

Link to comment
Share on other sites

Σέρρες siporax!!! :jig:

Link to comment
Share on other sites

Σέρρες siporax!!! :jig:

Υ.Γ. Καλό είναι όποιος χρειάζεται μπόλι να μην το ζητά εδώ μέσα στο θέμα αυτό μιας και το θέμα μας είναι "Που μπορώ να βρω μπόλι σε όλη την Ελλάδα" όπου γράφουμε όσοι διαθέτουμε για να δώσουμε. Όποιος χρειάζεται ψάχνοντας σε αυτό το θέμα από την αρχή μέχρι το τέλος μπορεί εύκολα να αναζητήσει αν υπάρχει κάποιος στην περιοχή του όπου δίνει μπόλι και στην συνέχεια μπορεί να προβεί σε επικοινωνία με το άτομο που παραχωρεί για να πάρει!Αυτές τις συζητήσεις να τις αποφύγουμε στο θέμα αυτό για την ευκολότερη αναζήτηση των παιδιών που χρειάζονται!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ροδο ειπαμε?siporax

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αμεση αναγκη για μπολι! Γαλάτσι και γύρω περιοχές. Εβαλα και αγγελια αλλα δεν την βλεπω πουθενα. Σας ευχαριστώ πολυ

Link to comment
Share on other sites

Αμεση αναγκη για μπολι! Γαλάτσι και γύρω περιοχές. Εβαλα και αγγελια αλλα δεν την βλεπω πουθενα. Σας ευχαριστώ πολυ

Το παρων θεμα ειναι για να γραφουμε ποιοι δινουν μπολι,οχι για να ζηταμε.Κοιτας ποιοι μενουν κοντα σου απο αυτους που εχουν δηλωσει οτι εχουν μπολι και τους στελνεις πμ.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν ζητάμε μπόλι, αλλά προσφέρουμε, ούτε κι εγώ το ήξερα στην αρχή. ;)

Οι αγγελίες εγκρίνονται από τον διαχειριστή και εφόσον τηρούν τους κανόνες, δημοσιεύονται.

Έγινε επεξεργασία - kalliroi
Link to comment
Share on other sites

Κάνε υπομονή, και εφόσον τηρεί τους κανόνες θα δημοσιευθεί. Άλλες φορές δημοσιεύονται μέσα στην ίδια μέρα, και άλλες μέσα σε λίγες μέρες. Επίσης μπορείς να ελέγξεις εδώ, σε αυτό το θέμα που γράφουμε, μήπως τυχόν βρεις εσύ κάποιον που προσφέρει μπόλι κοντά σου.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Απο Ωρωπο οποιος θελει (γυαλοβαμβακας).

Γυαλοβαμβακα δεν εχει το ενυδρειο,ενυδρειακο βαμβακι λεγετε η filter wool ;)

Επισης να σου πω οτι το ενυδρειακο βαμβακι δεν ειναι μπολι,μπολι ειναι το βιολογικο υλικο του φιλτρου.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω οτι δεν είναι μέρος για συζήτηση το συγκεκριμένο topic αλλα . . .

fotislol πόσο καιρό τρέχει το ενυδρείο σου φίλε μου και πόσο καιρό έχεις μέσα

το siporax που θεωρείς οτι μπορείς να προσφέρεις μπόλι??

Φιλικά στο λέω γιατί μάλλον δεν έχεις υπόψην σου μια μικρή αλλά πολύ σημαντική λεπτομέρεια ??

Συγχωρέστε με για το reply και θα παρακαλούσα να μην το ανατινάξουμε το θέμα :)

Link to comment
Share on other sites

απο 1η Δεκεμβριου. Γινεται να δωσο?

Δυστοιχος οχι,δεν μπορεις.Το ενυδρειο σου ειναι πολυ νεο ακομα.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Παιδιά υπαρχει κάποιος διαθέσιμος στην Αθήνα για να μπου προσφέρει μπόλι να βαλω στο εξωτερικό μ φίλτρο εχω βαλει ήδη ένα λίτρο siporax μεσα αλλα θα παρει πολύ μεχρι να πιάσει βιολογία! Εννοείται οτι οσο μου προσφερετε τοσο θα σας δωσω καινούριο!

Αλήθεια για να μπολιασει το siporax μ ποσο μπολι χρειάζεται?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα και συγνωμη που γραφω εδω αλλα εχω βαλει και αγγελια ομως δεν εχω βρει ανταπόκριση. Θα ηθελα απο καποιον φιλο (με πολυ καλα στρωμένο φιλτρο) να μου προσφέρει μπολι. Εννοείται πως θα αναπληρωσω το υκικο που θα παρω. Οποιος μπορει ειμαι στην δυτική Αττική στην περιοχή του θριασιου πεδίου. Αλλα αν δεν βρω κατι εδω μπαινω και Αθήνα.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...