Jump to content

Διαιτα Σε Σκαλαρι Πως?


Recommended Posts

η θυληκια απο το ενα ζευγαρι ειναι αρκετα στρουμπουλη πως μπορω να την κανω να χασει κανενα γραμμαριο?

ειναι εδω και περιπου 8-9 μηνες οποτε δεν εχει κατι για να ανησυχω τρωει κανονικοτατα ειναι ο τσαμπουκας του ενυδρειου.

η πρωτη που θα φαει και οταν θελει κατι δεν κονταει κανενας τους περνει το φαει απο το στομα.

εχετε καμια ιδεα τη να κανω γιατι ξερω οτι δεν κανει να ειναι τοσο στρουμπουλη για την υγεια της :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι πολυ περιεργος να μαθω και εγω πως γινετε διαιτα σε ψαρι :D

Δεν βαζεις καμια φωτο,μπας και ειναι κατι αλλο?

Link to comment
Share on other sites

επειδη και εγω το ειδα το ψαρι , οντως ειναι χοντρουλικο αλλα δεν πιστευω οτι ειναι τιποτα γιατι οπως λεει η χρυσανθη ειναι αρκετους μηνες ετσι

Link to comment
Share on other sites

προσπαθουσα κοντα μια ωρα :bigemo_harabe_net-87: τζιφος .(να βαλω φωτογραφια) δεν τα παω καλα με την τεχνολογια.

παντος το σκαλαρι ειναι υγειεστατο οπως ειπα ειναι πανω απο 8 μηνες που εχει τα παχακια εντωμεταξει εγινε ζευγαρι γεννησε τα εφαγε με το που τα γεννησε

την πρωτη αμεσως τη δευτερη την αλλη μερα .λογικα αν ειχε κατι δεν θα ζευγαρωνε και θα εκανε αυγα?????

μπορω να την βαλω σε αλλο ενυδρειο αλλα φοβαμε μην στρεσαριστη και εχουμε αλλα.

και ειναι και μικρο για σκαλαρι δεν θα πολυκινητε .

τα ταιζω δυο φορες την ημερα να το εκανα μια?? :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

αφησε το αταιστο για 2 μερες περιπου για να δεις αν εχει χασει την κοιλια του....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...