Jump to content

απορια


Recommended Posts

ποσα ψαρια των 3 εκ. χωρανε σ'ενα ενυδρειο 24λιτρα οπου υπαρχουν 2 μικρες χειρες, 1 μικρο κοκκινοματο τετρα, 1 σινοδοντης, 1 γλυφτης, 1 γκαπι και με διακωσμιση 1 κορμο και 2 πλαστικα μικρα φυτα ακι 1 μικρο πιθαρι.

Link to comment
Share on other sites

Μη σου πω ότι ούτε αυτά που έχεις χωράνε...

Link to comment
Share on other sites

Αν θες να φαίνονται σαν σαρδέλες σε κονσέρβα μπορείς να βάλεις άλλα 32-33 ψάρια.

Αν από την άλλη θες να έχεις ενυδρείο, διάβασε τα προφίλ των ψαριών που έχεις και αφαίρεσε και από αυτά που έχεις!

Link to comment
Share on other sites

ποσα ψαρια των 3 εκ. χωρανε σ'ενα ενυδρειο 24λιτρα οπου υπαρχουν 2 μικρες χειρες, 1 μικρο κοκκινοματο τετρα, 1 σινοδοντης, 1 γλυφτης, 1 γκαπι και με διακωσμιση 1 κορμο και 2 πλαστικα μικρα φυτα ακι 1 μικρο πιθαρι.

Αντί να πάρεις ψάρια, πάρε ένα ενυδρειάκι ακόμα :)

Link to comment
Share on other sites

ΟΚΑΥ YOU ARE THE MASTER

ε βεβαια...η απαντηση στο ερωτημα σου ηταν πολυ δισκολη.μονο καποιος παρα πολυ εμπειρος θα μπορουσε να απαντησει :)

Έγινε επεξεργασία - seriousam
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δυστυχως οπως σου ειπανε και οι αλλοι θα πρεπει να κανεις καποιες αλλαγες στον πληθυσμο του ενυδρειου σου.Επεστρεψε τα μη καταλληλα για το μεγεθος του ενυδρειου σου ψαρια στο μαγαζι που τα αγορασες(το ποια θα το ψαξεις στα προφιλ των ψαριων σου) και στησε το ξανα σωστα!

ε βεβαια...η απαντηση στο ερωτημα σου ηταν πολυ δισκολη.μονο καποιος παρα πολυ εμπειρος θα μπορουσε να απαντησει

:):excl::thumbup: Καλο ειναι να μην αποπαιρνουμε καποιον.Δεν γεννηθηκε κανεις γνωστης και δυστυχως στην επαρχια(Νομος Ημαθειας!!!) δεν υπαρχει το πληθος της πληροφορησης που βρισκουμε εμεις στην Αθηνα

Έγινε επεξεργασία - nidal
Link to comment
Share on other sites

Το ιδανικοτερο που εχεις να κανεις (αποψη μου) αφου θες να παρεις και αλλα ψαρια,ειναι να βρεις ενα πιο μεγαλο ενυδρειο οπως αναφερθηκε και πιο πανω.Με αυτο τον τροπο και περισσοτερα ψαρια θα μπορεσεις να παρεις και τα ψαρια σου θα νιωθουν κ θα αναπτυσονται καλυτερα :)

Link to comment
Share on other sites

:):excl::thumbup: Καλο ειναι να μην αποπαιρνουμε καποιον.Δεν γεννηθηκε κανεις γνωστης και δυστυχως στην επαρχια(Νομος Ημαθειας!!!) δεν υπαρχει το πληθος της πληροφορησης που βρισκουμε εμεις στην Αθηνα

1.δεν εχω ασχοληθει ποτε με ενυδρεια

2.Δεν ειμαι απο Αθηνα

3.ειμαι απο επαρχεια

4.οσο ασχετος και να ειναι καποιος,κατα τη ταπεινη μου αποψη ειναι ολοφανερο πως τοσα ψαρια ειναι ΠΑΡΑ πολλα για ενα τετοιο ενυδριακι...

:wub::wub::wub: Καλο ειναι να μην αποπαιρνουμε καποιον

ακριβως!μη με αποπαιρνεις ουτε εσυ

Link to comment
Share on other sites

ε αν δεν εχεις αλλο χωρο για ενυδρειο,το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να αφισεις το ενυδρειο σου οπως ειναι.Δεν εχεις αλλη επιλογη.

Φιλε μου θα σου δωσω μια συμβουλη: Το ενυδρειο,δεν ειναι τιγανι!δεν το γεμιζουμε με ψαρια :) οκ?

Έγινε επεξεργασία - seriousam
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...