Jump to content

αλλες 3


irini

Recommended Posts

Όταν βγάζεις φωτογραφίες το ενυδρείο δεν χρειάζεται το φλας. Δώσε μας κάποια στοιχεία όπως τί μέγεθος έχουν περίπου ή ακόμα σε τι μέγεθος φτάνουν. Δυστυχώς είναι δύσκολο να εντοπίσεις το προφίλ στα ψάρια γλυκού νερού. Πάντως θα κοιτάξω και θα σε ενημερώσω για ότιδήποτε βρω.

Link to comment
Share on other sites

Οκ. ευχαριστω.Ναι εχω 2 τετρα σερπα, αλλα στο ενα η ουρα ειναι πολυ φουντωτη.Το αλλο ειναι νορμαλ,οπως ολα οσα εχω δει αυτου του ειδους. Μπορειτε να μου δωσετε και μια γνωμη για τις αλλες φωτογραφιες που εστειλα την ιδια μερα?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σου στέλνω έγγραφο του Word με πληροφορίες που βρήκα καθώς και με εικόνες. Δεν μπόρεσα να καταλάβω τι ψάρια έχεις ακριβώς, γιατί οι φωτογραφίες σου είναι θολές, αλλά από τις φωτογραφίες που στέλνω φαντάζομαι ότι θα βγάλεις άκρη. Τώρα για τις ουρές που λες είναι γιατί τα ψάρια ανήκουν στην ίδια κατηγορία αλλά είναι υποείδη, δηλ. με κάποιες μικρές διαφορές. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείς στο συνημμένο έγγραφο. Αν χρειαστείς κάτι άλλο δεν έχεις παρά να στείλεις μήνυμα. Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Σου στέλνω έγγραφο του Word με πληροφορίες που βρήκα καθώς και με εικόνες. Δεν μπόρεσα να καταλάβω τι ψάρια έχεις ακριβώς, γιατί οι φωτογραφίες σου είναι θολές, αλλά από τις φωτογραφίες που στέλνω φαντάζομαι ότι θα βγάλεις άκρη. Τώρα για τις ουρές που λες είναι γιατί τα ψάρια ανήκουν στην ίδια κατηγορία αλλά είναι υποείδη, δηλ. με κάποιες μικρές διαφορές. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείς στο συνημμένο έγγραφο. Αν χρειαστείς κάτι άλλο δεν έχεις παρά να στείλεις μήνυμα. Ελπίζω να βοήθησα.

Αρη μου σε ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει τίποτα. Ελπίζω να βοήθησα. Καλή συνέχεια. :):excl::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...