Jump to content

Ομάδα Δημιουργίας Κρύου Νερού.


ebenos

Recommended Posts

ColdTeam.jpg

Εδώ μπορείτε να δηλώνετε την συμμετοχή σας όσοι από εσάς επιθυμούν να στελεχώσουν την ομάδα δημιουργίας κρύου νερού.

Την αρχική ανακοίνωση για τον τρόπο λειτουργίας της ομάδας μπορείτε να την δείτε στο παρακάτω σύνδεσμο.
http://www.aquazone....showtopic=79668

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που είμαι πολύ νέος και στο φόρουμ και στο χόμπυ, αν μπορούσε η διάθεσή μου για συμμετοχή να αξιοποιηθεί θα ήθελα να δηλώσω τη διαθεσιμότητά μου για την ομάδα στην κατηγορία αυτή. Επιπλέον, αν η επιλογή συντονιστή είναι στην ευχέρειά μας, επιλέγω τον από πάνω μου! :matrix:

Link to comment
Share on other sites

Xχαχαχαχα…είσαι ατακτουλης τελικά! :P

Υ.Γ. ωραία φωτογραφία avatar!

Link to comment
Share on other sites

Άν έχω καταλάβει καλά και πρόκειτε για μεταφράσεις ας μου στείλετε κάποιο υλικό για αρχή να κάνω την προσπάθειά μου και γώ. Απο Αγγλικά σε Ελληνικά.

^_^

Link to comment
Share on other sites

Άν έχω καταλάβει καλά και πρόκειτε για μεταφράσεις ας μου στείλετε κάποιο υλικό για αρχή να κάνω την προσπάθειά μου και γώ. Απο Αγγλικά σε Ελληνικά.

^_^

Στο συγκεκριμένο θέμα δηλώνουμε συμμετοχή μόνο για την κατηγορία κρύου νερού που πιθανών να χρειάζεται και υποστήριξη από την μεταφραστική ομάδα που δραστηριοποιείται ήδη, αν θέλεις να δηλώσεις την συμμετοχή σου για την trans team η οποία είναι γενική για όλο το φόρουμ μπορείς να το κάνεις εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Τα χρυσόψαρα του φόρουμ που πήγαν? Για να βλέπω συμμετοχές για την αναβάθμιση των πληροφοριών του φόρουμ!

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να βοηθήσω στο κομμάτι του κρύου νερού… ειδικά με τις λίμνες.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

μπορει κανεις να μου πει αν αυτο το ψαρι ειναι αγορι η κοριτσι?

post-59047-0-14517300-1399109824_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - stellaTR
Link to comment
Share on other sites

μπορει κανεις να μου πει αν αυτο το ψαρι ειναι αγορι η κοριτσι?

επειδη βαρεθηκα να σε κυνηγαω σημερα στα ασχετα που ρωτας εδω και εκει και οτι αγνοησες τα λινκ που σε εστειλα για να ανοιξεις την ερωτηση σου στην σωστη κατηγορια......θα σου το πω και εγω.....

ΚΟΥΚΟΥΡΟΥΚΟΥ. :usd: :bye2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...