Jump to content

Ομάδα Δημιουργίας Φυτεμένου Ενυδρείου


Aiolos

Recommended Posts

Δεν το έγραψα τόσο καιρό αλλά εννοείτε πως βοηθώ όπου μπορώ απλά χωρίς διακριτικά ταμπελάκια. Θεωρήστε με ως ένα κομμάτι από την κατηγορία του φυτεμένου.

Αυτό συμβαίνει εδώ και χρόνια!

:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έγραψα τόσο καιρό αλλά εννοείτε πως βοηθώ όπου μπορώ απλά χωρίς διακριτικά ταμπελάκια. Θεωρήστε με ως ένα κομμάτι από την κατηγορία του φυτεμένου.

μια απο τα ιδια......οτι ισχυει για τον χρηστο ακριβως το ιδιο και για μενα.και χωρις φανφαρες βεβαια.
Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια......οτι ισχυει για τον χρηστο ακριβως το ιδιο και για μενα.και χωρις φανφαρες βεβαια.

Κανονικά εσένα θα έπρεπε να σε είχαμε αποκληρώσει από το γλυκό…προδότη… :rasp:

Eμπλεξες με τους βάρβαρους τους αλμυρούς, αλλά τι να σε κάνουμε που είσαι καλό παιδί και σ'αγαπαμε.... :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

αμοιβεα ειναι νικολα τα αισθηματα. :bigemo_harabe_net-145:

δυστυχως για το φυτεμενο,μπορει στα επομενα 15 χρονια να ξαναασχοληθω μαζι του.πραγματικα η θαλασσα μου εχει παρει το μυαλο.

Link to comment
Share on other sites

Όλοι οι συνταξιούχοι στα μποστάνια καταλήγουν!!!

Α ρε κλαζακο… :)

Link to comment
Share on other sites

Ακόμη προσπαθώ να χωνέψω την προδοσία του Κώστα μάλλον φταίει η κυβέρνηση τη να πω…

Link to comment
Share on other sites

Μπα !!! παροδικό είναι, αυτός την "φωτοσύνθεση" την έχει στα γονίδια του, απλά αυτή την περίοδο θα φωτοσυνθέσει σε άλλα επίπεδα, αλλά "πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικός σας θάναι"

Link to comment
Share on other sites

Τωρα εγω ρε παιδια τι να πω για τον Κλαζ και τον Χρηστο?

Και οι 2 ειναι οι δασκαλοι μου και εχω μαθει πολλα και απο τους 2 αυτους ανθρωπους! Η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη γιατι ειστε ατομα με εμπειρια και σας σεβομαι και τους 2 παρα πολυ!Μακαρι καποια στιγμη να καταφερω να σας γνωρισω και απο κοντα!

Στο θεμα μας τωρα,φιλε Πανο πολυ σωστα ειπε ο ebenos πιο πανω,δεν ζηταμε επιστημονες αλλα ατομα με ορεξη!Αν και εχουμε ξεκινησει την δουλεια θα σε παρω στην ομαδα.:)

Link to comment
Share on other sites

Τωρα εγω ρε παιδια τι να πω για τον Κλαζ και τον Χρηστο?

Και οι 2 ειναι οι δασκαλοι μου και εχω μαθει πολλα και απο τους 2 αυτους ανθρωπους! Η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη γιατι ειστε ατομα με εμπειρια και σας σεβομαι και τους 2 παρα πολυ!Μακαρι καποια στιγμη να καταφερω να σας γνωρισω και απο κοντα!

Στο θεμα μας τωρα,φιλε Πανο πολυ σωστα ειπε ο ebenos πιο πανω,δεν ζηταμε επιστημονες αλλα ατομα με ορεξη!Αν και εχουμε ξεκινησει την δουλεια θα σε παρω στην ομαδα. :)

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα εγω ρε παιδια τι να πω για τον Κλαζ και τον Χρηστο?

Και οι 2 ειναι οι δασκαλοι μου και εχω μαθει πολλα και απο τους 2 αυτους ανθρωπους! Η βοηθεια σας ειναι πολυτιμη γιατι ειστε ατομα με εμπειρια και σας σεβομαι και τους 2 παρα πολυ!Μακαρι καποια στιγμη να καταφερω να σας γνωρισω και απο κοντα!

Στο θεμα μας τωρα,φιλε Πανο πολυ σωστα ειπε ο ebenos πιο πανω,δεν ζηταμε επιστημονες αλλα ατομα με ορεξη!Αν και εχουμε ξεκινησει την δουλεια θα σε παρω στην ομαδα. :)

οοο μεγάλη μου τιμή :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δεν καταλαβαίνω γιατι όλοι αποφευγουν τα μπανερακια αλλα δεν θα το ψαξω κιολας. Εμμ...και εγω με ντροπη και τολμη θα πω οτι θα προσπαθησω να βοηθήσω σε ότι μπορώ. Κυριος λόγος είναι μεσω της αναζητησης να μαθω κι εγώ κάποια πράγματα για την εξέλιξη μου σαν μποστανάς...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Θα το ήθελα αλλά δεν ξέρω κατά πόσον θα μπορέσω να αποδώσω...είμαι διατεθειμενος να προσπαθήσω πάντως! ειδικά από τον μάρτιο και μετά που θα έχει τελειώσει η εξεταστική μου! φοιτητής βλέπετε... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

GEIA SAS PAIDIA EXW ENA ENYDREIO ME KYXLIDES KAI MOLIS AGORASA ENA ENYDREIO 200L KAI THELW NA TO KANW ME FYTA GIATI ME TIS KYXLIDES LIGO DYSKOLO !!!MPOREI KAPOIOS NA ME BOHTHHSEI !!!!POIA EINAIU TA SWSTA BHMATA POU PREPEI NA KANW!!!!

Mod edit
Επανέλαβε την ερώτηση σου με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες, είναι κανονισμός του φόρουμ

.....και καλώς ήρθες

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το θεμα ανοιγει ξανα!Οποιοι θελουν να συμμετεχουν στην ομαδα του φυτεμενου μπορουν να δηλωσουν συμμετοχη εδω!:)

Link to comment
Share on other sites

Αν νομίζετε οτι μπορώ να συμμετέχω και να βοηθήσω είμαι διαθέσιμος!!

Υστερώ βέβαια λίγο από γνώσεις αλλά από διάθεση υπάρχει άφθονη. . . ;)

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη,ουτε εμεις τα ξερουμε ολα ρε,αλλα αν εχεις διαθεση ψαχνεις και διαβαζεις!:)

Link to comment
Share on other sites

Τί ακριβώς κάνουν τα μέλη της ομάδας; Δηλαδή πώς μπορεί να βοηθήσει κανείς; :blush:

Link to comment
Share on other sites

Αν και εγώ μπορώ να βοηθήσω σε κάτι είμαι στην διάθεση σας. Δηλώνω συμμετοχή για τα αγαπημένα μας φυτά (γεωπόνος γαρ)

Link to comment
Share on other sites

Τί ακριβώς κάνουν τα μέλη της ομάδας; Δηλαδή πώς μπορεί να βοηθήσει κανείς; :blush:

Τα μελη της ομαδας φτιαχνουν αρθρα για το φυτεμενο ενυδρειο.Τα αρθρα γινονται απο ψαξιμο και διασταυρωση πληροφοριων αλλα και προσωπικες εμπειριες.

Αν και εγώ μπορώ να βοηθήσω σε κάτι είμαι στην διάθεση σας. Δηλώνω συμμετοχή για τα αγαπημένα μας φυτά (γεωπόνος γαρ)

Οκ φιλε μου,σε βαζω στην ομαδα μας.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω εμπειρία στο πως να καταστρέφω τα φυτά μου και πως να αποκτώ άλγεις! :P

Μακάρι να μπορούσα να βοηθήσω αλλά είμαι ακόμα μαθήτρια στα φυτά, ελπίζω στο μέλλον να... αποφοιτήσω! :D

Link to comment
Share on other sites

Μεχρι στιγμης στην ομαδα ειναι:

SOTIRIS (ειναι απο την προηγουμενη συνθεση της ομαδας )

rastafari

mediolanos

kalliroi

Δων Κι-Φωτης (ειναι απο την προηγουμενη συνθεση της ομαδας )

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ, restafarian :blush: Αν πιστεύεις ότι θα μπορούσα να συνεισφέρω, θα το ήθελα με μεγάλη χαρά! Θα έχω κι ένα επιπλέον κίνητρο να μάθω ακόμα περισσότερα πράγματα! :)

Link to comment
Share on other sites

Και η Καλλιροη στην ομαδα μας που δηλωσε συμμετοχη.

Λαμβανω και τον Φωτη παρων μιας και μου το ειχε δηλωσει στη συναντηση που ειχαμε βρεθει.

Ευχαριστω ολους που δηλωσαν συμμετοχη,συντομα θα λαβετε το μπανερ της ομαδας κα ενα ομαδικο πμ για να ξεκινησουμε να δουλευουμε.

Το παρων θεμα θα κλειδωσει για τωρα και αν δουμε οτι χρειαζομαστε και αλλα ατομα για την ομαδα θα ανοιξει ξανα.:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...