Jump to content

Ομάδα Δημιουργίας Λαβυρινθόψαρων


Aiolos

Recommended Posts

Betteam.jpg

Εδώ μπορείτε να δηλώνετε την συμμετοχή σας όσοι από εσάς επιθυμούν να στελεχώσουν την ομάδα δημιουργίας Λαβυρινθόψαρων.

Την αρχική ανακοίνωση για τον τρόπο λειτουργίας της ομάδας μπορείτε να την δείτε στο παρακάτω σύνδεσμο.
http://www.aquazone....showtopic=79668

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να συμετασχω για του Μονομαχους εγω αν με θελει καποιος στην ομαδα του μιας και απο μονομαχο ξεκινησα...... :bigemo_harabe_net-134:

αμα παντως η εμπειρια ο χρονος μου στο χομπυ η τα προσοντα μου δεν ειναι ικανοποιιτικα δεν υπαρχει προβλημα αρκει να δηλωθει ξεκαθαρα και απο μερους μου θα κανω οτι περνει απ το χερι μου....

Link to comment
Share on other sites

Ούτως ή άλλως όλα τα μέλη που συμμετέχουν στις ομάδες περνάνε από... "αξιολόγηση" και από τους ίδιους θα εξαρτηθεί και τις ικανότητές τους στις κατηγορίες που επέλεξαν.

Όρεξη για μάθηση και προσφορά να υπάρχει !!!

Link to comment
Share on other sites

Οπου μπορω να βοηθησω ειμαι μεσα! (μεταξυ μας,παντου μεσα μεσα ειμαι εγω :P)

Link to comment
Share on other sites

παλιότερα είχα ασχοληθεί πολύ με τους μονομάχους, είναι τα αγαπημένα μου ψάρια. ευχαρίστως θα συμμετείχα σε ότι έχει να κάνει με μονομάχους.

Link to comment
Share on other sites

Αν και δε διατηρώ πια μονομάχους, έχω ασχοληθεί με αυτούς περίπου 3 χρόνια και πιστεύω ότι μπορώ να βοηθήσω :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Αν και δε διατηρώ πια μονομάχους, έχω ασχοληθεί με αυτούς περίπου 3 χρόνια και πιστεύω ότι μπορώ να βοηθήσω :bigemo_harabe_net-64:

Βασιλη θες να μπεις στην ομαδα?

Απλα να σου πω οτι δεν θα γραφουμε μονο για μονομαχους αλλα και για gouramis μιας και ειναι και αυτα λαβυρινθοψαρα. :)

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα οι περισσότερες ερωτήσεις θα είναι για τους μονομάχους με τους οποίους έχω εμπειρία ,αλλά θα συμμετέχω όσο μπορώ και για τα άλλα είδη των οικογενειών Anabantoidei και Belontiidae.

Link to comment
Share on other sites

8a η8ελα να δηλωσω κ γω συμμετοχη στην ομδα μιας κ χω μονομαχους τα 2 τελευταια χρονια και εχω διαβασει παρα πολλα για αυτους νομιζω πως 3ερω ολα τα μυστικα της αναπαραγωγης τους ......κα8ε μηνα μ ζευγαρωνουν οποτε πιστευς πως μπορω να βοη8ησω τα μεγιστα σε οτι αφορα την αναπαραγωγη

Link to comment
Share on other sites

Να πω και σε σενα οτι η ομαδα δεν ασχοληται μονο με μονομαχους αλλα γενικα με τα λαβυρινθοψαρα!

Θελεις να συμμετεχεις στο ομαδα?

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

Στα πλαίσια των εργασιών της ομάδας δημιουργίας λαβυρινθοψαρων που στελεχώνεται από τα μέλη crown και bbetta με επικεφαλής συντονιστή τον Rastafarian να ενημερώσουμε πως η ομάδα προχωραει σε ένα ολοκληρωμένο project με σκοπό την δημιουργία προφιλ και την συγγραφεί άρθρων αλλά και εξειδικευμένων οδηγών σε μια προσπάθεια αναβάθμισης της κατηγορίας.


Σύντομα θα ανέβουν και τα πρώτα δείγματα της δουλείας μας

Έγινε επεξεργασία - rastafarian
Link to comment
Share on other sites

Καλή συνέχεια παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Έτσι έτσι... οι ομάδες παράγουν έργο και άρχισε να φαίνεται !!!

Μπράβο σε όλους τους συμμετέχοντες.

Link to comment
Share on other sites

ειμαι αρχαριος γενικοτερα και κανω ακομα πολλες πολλες ερωτησεις για τα ψαρακια μας !! ασχολουμαι με το ειδος του μονομαχου εδω και 2 μηνες περιπου ενω εστησα το νεο μ μονομαχοενυδειο πριν απο 2 μερες .... παραλληλα εμπλουτιζω τις γνωσεις μου διαβαζοντας και για τα αλλα ειδη λαβυρινθοψαρων !! θα ηθελα να βοηθησω και γω με οσα εμαθα αυτες τις μερες που μπηκα στην παρεα σας οσο και με αυτα που προκειται να μαθω στην πορεια ειτε διαβαζοντας ειτε και εμπειρικα πλεον !!! σας ευχαριστω !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλημερα!

Τι θεμα ανοιγει ξανα για συμμετοχες στην ομαδα των λαβιρυνθοψαρων.

Παρακαλω,οποιοι θελουν να συμμετεχουν στην ομαδα μας να το δηλωσουν εδω.:)

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος που είναι σε μία ομάδα να δηλώσει συμμετοχή και σε άλλη;

Ξέρω βέβαια ότι λαβυρινθόψαρα δεν είναι μόνο οι μονομάχοι...

Έγινε επεξεργασία - kalliroi
Link to comment
Share on other sites

Rastafarian,

θα μπορούσα να βοηθήσω με κάποιο τρόπο? Διαβάζω συνέχεια και μαθαίνω....

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να σας πω οτι λαβυρινθοψαρα δεν ειναι μονο οι μονομαχοι και σ αυτη την ομαδα φτιαχνουμε προφιλ ψαριων που ανηκουν σ αυτη την κατηγορια.

Καλλιροη,δεν ξερω κατα ποσο ειναι ευκολο να εισαι σε 2 ομαδες,θα σου πεσουν πολλα πραγματα ταυτοχρονα και το φυτεμενο αλλα και τα προφιλ ψαριων θελουν αρκετη δουλεια.

Μαιρη,αν θες να μπεις στην ομαδα πες μου,απλα οπως σου ειπα πιο πανω φτιαχνουμε προφιλ λαβυρινθοψαρων,αν πιστευεις οτι θα τα καταφερεις πες μου να σε βαλω.:)

Link to comment
Share on other sites

Σωστά, εδώ καλά καλά δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι να είσαι σε μία ομάδα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...