Jump to content

sos


lsap

Recommended Posts

Καλήμερα. Εχω ενα epalzeorhynchos πανεμορφο κουκλακι. Το έβαλα σε ενα ενυδρείο που εστρωσα με σωστες μετρησεις .ειναι 38λιτρων και μετα απο μια εβδομάδα φουσκωσε λιγο και πεταχτικαν τα ματακια του εξω τι γινεται εχω τρελαθει. Το έχω εδω και 7 μηνες

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα. Εχω ενα epalzeorhynchos πανεμορφο κουκλακι. Το έβαλα σε ενα ενυδρείο που εστρωσα με σωστες μετρησεις .ειναι 38λιτρων και μετα απο μια εβδομάδα φουσκωσε λιγο και πεταχτικαν τα ματακια του εξω τι γινεται εχω τρελαθει. Το έχω εδω και 7 μηνες

Μια φοτο θα βοηθουσε πολυ μαζι με αυτα που σου ειπε ο Zormpa_the_freak!

Κατα τι γνωμη μου μπορει το ψαρακι σου να πασχει απο POP EYE!

Αν σιγουρευτης για αυτο μπορεις να χρησιμοποιήσεις Melafix :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα. Εχω ενα epalzeorhynchos πανεμορφο κουκλακι. Το έβαλα σε ενα ενυδρείο που εστρωσα με σωστες μετρησεις .ειναι 38λιτρων και μετα απο μια εβδομάδα φουσκωσε λιγο και πεταχτικαν τα ματακια του εξω τι γινεται εχω τρελαθει. Το έχω εδω και 7 μηνες

ΜΑΛΛΟΝ Η ΑΣΘΕΝΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΟΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΨΑΡΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΣΘΕΝΕΙΑ DROPSY ΚΑΙ ΘΕΡΑΠΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ BACTOPUR ΤΗΣ SERA

Link to comment
Share on other sites

το καλύτερο είναι να βάλεις μια φωτογραφία. Μήπως το έχεις δει να ανεβαίνει συχνά στην επιφάνεια του νερού ή να ανοιγοκλείνει συχνά το στόμα του?

Link to comment
Share on other sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.ΤΟ ΣΤΡΩΣΙΜΟ ΕΓΙΝΕ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΙΜΕΣ ΙΔΑΝΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΑΠΟ ΤΟ INTERNET ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΗΣ SERA.ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΩΤΟ ΤΩΡΑ.ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΣΠΗΛΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...