Jump to content

Κυνήγι Θησαυρού #01


Aiolos

Recommended Posts

και εγω εκανα ανασκαφες αλλα ανθρακας ο θησαβρος

δεν πειρααζει εχουμε μελλον μπροστα μας

:bigemo_harabe_net-101:

βουρ για τον επομενο!

Link to comment
Share on other sites

άνθρακα δεν τον λες με τίποτα..... πες καλύτερα ότι σε "φάγανε" στη στροφή τα κοπέλια !!! χα χα χα

Link to comment
Share on other sites

Όπως είδατε ήταν κρυμμένος μέσα σε ένα πολύ ενδιαφέρον θέμα με Ελληνικές οδηγίες χρήσης κάποιων προϊόντων.

Σημειώστε το λινκ, μπορεί κάποια στιγμή να σας φανεί χρήσιμο αν αποφασίσετε να χρησιμοποιήσετε αυτά τα προϊόντα... απλά το αναφέρω σαν ενδιαφέρον θέμα και όχι για λόγους διαφήμισης αυτών των προϊόντων.

Link to comment
Share on other sites

Όπως είδατε ήταν κρυμμένος μέσα σε ένα πολύ ενδιαφέρον θέμα με Ελληνικές οδηγίες χρήσης κάποιων προϊόντων.

Σημειώστε το λινκ, μπορεί κάποια στιγμή να σας φανεί χρήσιμο αν αποφασίσετε να χρησιμοποιήσετε αυτά τα προϊόντα... απλά το αναφέρω σαν ενδιαφέρον θέμα και όχι για λόγους διαφήμισης αυτών των προϊόντων.

+10000

Αυτός ήταν και ο σκοπός του παιχνιδιού….

Η εξερεύνηση των θεμάτων το ΑΖ!

Αυτός είναι ο πραγματικός θησαυρός….

Link to comment
Share on other sites

και τα ευρωπουλα 1 χαρα ειναι νικολα,,,χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το ψάξιμο μπορούμε να το εκμεταλλευτούμε πολύ καλά με όσα μέλη ψάχνουν...

Και τι εννοώ
Στην κεντρική σελίδα του πόρταλ υπάρχουν διάφορες ανακοινώσεις, όπως τα εορταστικά χρόνια πολλά ή πίτα σε αυτή τη φάση.

Θα μπορούσαμε με την βοήθεια σας, να συλλέγονται διάφορα ενδιαφέροντα θέμα του ΑΖ και όταν δεν υπάρχει κάποιο τρέχων θέμα στην πρώτη σελίδα να αναρτάται μια λίστα από διάφορα άρθρα ως προτάσεις από εσάς τους ίδιους που τα θεωρείτε αξιόλογα, ώστε να μοιραστεί η γνώση και στους υπόλοιπους !!!

Διπλός θησαυρος δηλαδή !!!

Απλό είναι... κρατήστε αυτό που σας κέντρισε το ενδιαφέρον και ποστάρετε τα λινκ.... άσχετο με το ποιος βρήκε τον θησαυρό η συμμετοχή όλων είναι σημαντική !!

Αααα όταν αναρτάτε το λίνκ με το μπαουλάκι να γράφετε και τη λέξη "Θησαυρός".. μη μπερδευτούμε με όλα τα άλλα

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το ψάξιμο μπορούμε να το εκμεταλλευτούμε πολύ καλά με όσα μέλη ψάχνουν...

Και τι εννοώ

Στην κεντρική σελίδα του πόρταλ υπάρχουν διάφορες ανακοινώσεις, όπως τα εορταστικά χρόνια πολλά ή πίτα σε αυτή τη φάση.

Θα μπορούσαμε με την βοήθεια σας, να συλλέγονται διάφορα ενδιαφέροντα θέμα του ΑΖ και όταν δεν υπάρχει κάποιο τρέχων θέμα στην πρώτη σελίδα να αναρτάται μια λίστα από διάφορα άρθρα ως προτάσεις από εσάς τους ίδιους που τα θεωρείτε αξιόλογα, ώστε να μοιραστεί η γνώση και στους υπόλοιπους !!!

Διπλός θησαυρος δηλαδή !!!

Απλό είναι... κρατήστε αυτό που σας κέντρισε το ενδιαφέρον και ποστάρετε τα λινκ.... άσχετο με το ποιος βρήκε τον θησαυρό η συμμετοχή όλων είναι σημαντική !!

Αααα όταν αναρτάτε το λίνκ με το μπαουλάκι να γράφετε και τη λέξη "Θησαυρός".. μη μπερδευτούμε με όλα τα άλλα

Δεν κατάλαβα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ήμουν ένας από τους σκαφτιαδες αλλά εσκαβα σε λάθος γειτονιές

κι εγώ το ίδιο...

Link to comment
Share on other sites

τι δεν καταλλλλλαβαίνεις !!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα τίποτα.

+10000

Αυτός ήταν και ο σκοπός του παιχνιδιού….

Η εξερεύνηση των θεμάτων το ΑΖ!

Αυτός είναι ο πραγματικός θησαυρός….

Αυτό με το ψάξιμο μπορούμε να το εκμεταλλευτούμε πολύ καλά με όσα μέλη ψάχνουν...

Θα μπορούσαμε με την βοήθεια σας, να συλλέγονται διάφορα ενδιαφέροντα θέμα του ΑΖ και όταν δεν υπάρχει κάποιο τρέχων θέμα στην πρώτη σελίδα να αναρτάται μια λίστα από διάφορα άρθρα ως προτάσεις από εσάς τους ίδιους που τα θεωρείτε αξιόλογα, ώστε να μοιραστεί η γνώση και στους υπόλοιπους !!!

Διπλός θησαυρος δηλαδή !!!

Link to comment
Share on other sites

Ο αίολος εννοεί ότι μέσα από την διαδικασία αναζήτησης του θησαυρου θα βρείτε πολλά αξιόλογα θέματα που πιθανών να μην τα είχατε ξανά δει!

Αν κάποιο από αυτά σας κεντρίσει το ενδιαφέρων τότε μπορείτε να το κρατήσετε και να το αναρτήσουμε στο πορταλ προς ενημερώσω όλων!

Αυτός είναι ο πραγματικός θησαυρός του φόρουμ μας…τα χιλιάδες αξιόλογα θέματα του!

Έγινε επεξεργασία - ebenos
Link to comment
Share on other sites

Ο αίολος εννοεί ότι μέσα από την διαδικασία αναζήτησης του θησαυρου θα βρείτε πολλά αξιόλογα θέματα που πιθανών να μην τα είχατε ξανά δει!

Αν κάποιο από αυτά σας κεντρίσει το ενδιαφέρων τότε μπορείτε να το κρατήσετε και να το αναρτήσουμε στο πορταλ προς ενημερώσω όλων!

Αυτός είναι ο πραγματικός θησαυρός του φόρουμ μας…τα χιλιάδες αξιόλογα θέματα του!

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

Τώρα κατάλαβα. Είναι μέχρι να πάρουν μπρος τα windows. :D :D

Link to comment
Share on other sites

αχ με φαγανε την νυχτα αυτομ φταιει την επομενη φορα ολονυχτια χα χα χα

θα παει ο εσπρεσο συνεφο

Link to comment
Share on other sites

αχ με φαγανε την νυχτα αυτομ φταιει την επομενη φορα ολονυχτια χα χα χα

θα παει ο εσπρεσο συνεφο

6:00 ξεκινησα! με καθαρο κεφαλι

στις 10 ηθελα μια κουτα depon

η αληθεια ειναι οτι στο ψαξιμο που εγινε ειδα θεματα που δεν τα ειχα εντοπισει πολυ ενδιαφεροντα και ειναι ηδη στους σελιδοδεικτες μου για ξεκοκκαλισμα!

Link to comment
Share on other sites

6:00 ξεκινησα! με καθαρο κεφαλι

στις 10 ηθελα μια κουτα depon

η αληθεια ειναι οτι στο ψαξιμο που εγινε ειδα θεματα που δεν τα ειχα εντοπισει πολυ ενδιαφεροντα και ειναι ηδη στους σελιδοδεικτες μου για ξεκοκκαλισμα!

Θα το εκτιμούσαμε αν τα μοιραζόσουν μαζί μας... τα θέματα.... (όχι το κατοστάρικο) !!!!

Link to comment
Share on other sites

γενικα θεματακια που ψαχνει 1ας πολυ αρχαριος και μπερδευεται... μετα απο καιρο που εχει καθαρισει το μυαλο και ξερεις τι κανει τι και για ποιον λογο υπαρχει τα κατανοεις ευκολοτερα και σωστοτερα

τα παρακατω ειναι μερικα απο αυτα που εχω αμελησει.. ενω τα εχω διαβασει σε διαφορα ποστ δεν εχω διαβασει κατι ολοκληρομενο αλλα αυτα υπαρχουν και θεορω οτι πρεπει να διαβαστουν

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=42795

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=1854

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=2239

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=656

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=1554

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι το νόημα του παιχνιδιού το έχεις πιάσει 100%... και για τους δυο θησαυρούς !!!!

:bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

δλδ σε καθε θεμα που εμπαινες το διαβαζες σχολαστικα ?

γιατι εγω περισσοτερο εψαχνα για μια συγκεκριμενη φωτο :lol2::lol2::lol2:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας και συγχαρητήρια στον νικητή

Το θέμα κλειδώνει... ξεκίνησε το δεύτερο... τρέχτε !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...