Jump to content

Παρουσιαση Aqualobby Achilles Skimmer


Παναγιώτης Κ

Recommended Posts

το σκιμερ το απεκτησα προσφατα κ πραγματικα κανει πολυ καλη δουλεια :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

To εν λόγο σκιμερ ειναι καταπληκτικό !!!!!!!!! έχω και το γνήσιο αλλά το συγκεκριμένο τα σπάει !!!! στο γνήσιο εχω την ασπρη αντλια ενώ αυτο με την μαυρη κανει και περισσότερο αφρο!!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Λοιπόν. Μετά απο 5+ μήνες λειτουργίας έχω να πω ότι είναι τρομερό σκίμμερ.

Νιτρικά 0 εδώ και πολύ καιρό και απο αφρό άλλο τίποτα. Βεβαια θα μου πείτε ανάλογα τα λίτρα.

Στα 180 λίτρα λοιπόν, με 3,4 καλά ταίσματα την μέρα δουλεύει στο ρελαντί!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μετα απο 1,5 χρονο χρησης και μετα απο 2 μεταγγισεις ενυδρειων αν και περιμενα να βγαλει βρωμα δεν μου βγαζει αφρο στο κυπελο αλλα την μαζευει στο πλαστικο απο την κατω μερια... Βεβαια μπορει να μην εχει να μαζεψει... Αφου πανε ολα καλα στο ενυδρειο μου, δεν ρισκαρω να ριξω μεσα διάφορα για να δω αν αφριζει...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μετα απο 1,5 χρονο χρησης και μετα απο 2 μεταγγισεις ενυδρειων αν και περιμενα να βγαλει βρωμα δεν μου βγαζει αφρο στο κυπελο αλλα την μαζευει στο πλαστικο απο την κατω μερια... Βεβαια μπορει να μην εχει να μαζεψει... Αφου πανε ολα καλα στο ενυδρειο μου, δεν ρισκαρω να ριξω μεσα διάφορα για να δω αν αφριζει...

Μπορεί να μην έχεις ακόμα κατάλυπα να βγάλει.

Μην το ρισκάρεις όχι, γιατί ξέρεις πόσο γρήγορα έρχονται οι άλγες!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το σκίμμερ είναι πάρα πολύ καλό. Από τη πρώτη μέρα άρχισε να βγάζει πολύ βρώμα. Παναγιώτη σ'έυχαριστώ για τις πολύτιμες πληροφορίες που μου έδωσες.

:bigemo_harabe_net-92: :bigemo_harabe_net-92: :bigemo_harabe_net-92::bigemo_harabe_net-122:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το σκίμμερ είναι πάρα πολύ καλό. Από τη πρώτη μέρα άρχισε να βγάζει πολύ βρώμα. Παναγιώτη σ'έυχαριστώ για τις πολύτιμες πληροφορίες που μου έδωσες.

:bigemo_harabe_net-92: :bigemo_harabe_net-92: :bigemo_harabe_net-92::bigemo_harabe_net-122:

Απο την πρωτη κιολας μερα ε;

Μην το αλλαξεις ποτε :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Το συγκεκριμένο που μπορούμε να το βρούμε και τέλος βγαίνει και με την αντλία του mce 300;Όποιος ξέρεις ας μου στείλει ένα πμ

Έγινε επεξεργασία - karrot
Link to comment
Share on other sites

Απο την πρωτη κιολας μερα ε;

Μην το αλλαξεις ποτε :D

Που βλέπεις το παράξενο; Εμένα το γνήσιο έβγαλε μια μέρα πριν το βάλω. Αλλά είναι γνήσιο....

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Παιδιά κι εμένα ένα μυνηματακι όποιος μπορεί γιατί κι εγώ είμαι στο ψάξιμο για σκιμμερ

Sent from my Haier HW-W910 Elbuit v5.2 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

+1 Μπορω να γινω και εγω γνωστης αυτης της πληροφοριας? (Το απο που μπορω να το προμηθευτω) χαχα ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Υπάρχει κάποιος να δώσει κάποια πληροφορία σχετικα για αυτό το skimmer απο που μπορω να προμηθευτω ?? Ευχαριστώ προκαταβολικά. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Παιδιά παρακαλώ όποιος μπορεί ας μου στείλει πμ γαι τον προμηθευτή. Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Τα παιδιά που έχουν δουλέψει το εργαλείο τι λένε; αξίζει τελικά η αγορά του;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παρακαλώ όποιος μπορεί ας μου στείλει πμ γαι τον προμηθευτή. Ευχαριστώ πολύ.

 

Παιδιά ακόμα ένας ενδιαφερόμενος, αν και δεν ξέρω αν θα κάνει σε ενα 60λιτρο που ετοιμάζω, ψάνχω για μικρο αξιόπιστο σκιμερακι . Οποιος μπορεί ας μου στείλει πμ γαι τον προμηθευτή. Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα στην παρεα,θα βρησκουμαι στην πατρηδα μας απο της 1/06/2015 εως 1/10/2015.για οτηδιποτε ερωτησεις γραψτε μου στο φορουμ η καλεσται μου στο ελληνικο νουμερο 6972959711.ευχαρηστο θερμα για τα καλα σας λογια

 

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...