Jump to content

3 Ακομα e-books σε λιγο καιρο,για οποιον ενδιαφερετε!!


tony

Recommended Posts

καλησπερα φιλοι μου,

Ειμαι διατεθημενος να δωσω αλλα 3 e-books που κατεχω ! Στο e-book (Τhe Complete Aquarium Guide) που προσφερα ανταποκρι8ηκαν 40 ατομα περιπου και συνεχιζουν ακομα ... αλλα ζητησα να γραφονται comments στο post οσον αφορα το βιβλιο . Απο τα 40 ατομα τα οποια κατεβασαν το βιβλιο ενα μικρο ποσοστο ανταποκρη8ηκε στο καλεσμα μου οσον αφορα τα comments και τους ευχαριστω ολοψυχα. (ελπιζω και τα υπολοιπα ατομα να αφησουν ενα comment και προκαταβολικα τους ευχαριστω).Τα comments τα χρειαζομαι για να δω αν τα e -books που προσφερω ανταποκρινονται στις αναγκες σας και ειναι οντως χρησιμα προς εσας! Επισης τα comments λειτουργουν ως "μονοπατι" στο να δουν και οι αλλοι ενδιαφερομενοι την σημασια , την λειτουργια και την βοη8εια που προσφερει το βιβλιο .Ελπιζω να συμφωνητε μαζι μου ....

βοηθηστε με , με τα comments να συνεχισω να δωριζω και αλλα βιβλια ..

Επισης , συνεχιζω να δινω το e-book (Τhe Complete Aquarium Guide) οποιος 8ελει μπορει με ενα Π.Μ. να επικοινωνησει μαζι μου !

φιλικα , tony.. ;)

Έγινε επεξεργασία - tony
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, tony.

Νομίζω πως οι περισσότεροι σε αυτό το φόρουμ θα ήταν σύμφωνοι με την κίνησή σου από τη στιγμή που θέματα πνευματικής ιδιοκτησίας, άρα νομιμότητας, έχουν εξασφαλιστεί.

Απο τη στιγμή που καλύπτεται αυτό φαντάζομαι πως δεν δημιουργείται κάποιο άλλο πρόβλημα.

Εγώ σίγουρα θα σε ευχαριστήσω όταν το κάνεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη φίλε αλλά το βιβλίο Τhe Complete Aquarium Guide υπάρχει στο internet και μπορεί όποιος θέλει να το κατεβάσει ελεύθερα απλά βάζοντας τον τίτλο στο google και να το βρεί. Όποτε το να λες ότι το δωρίζεις είναι λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη φίλε αλλά το βιβλίο Τhe Complete Aquarium Guide υπάρχει στο internet και μπορεί όποιος θέλει να το κατεβάσει ελεύθερα απλά βάζοντας τον τίτλο στο google και να το βρεί. Όποτε το να λες ότι το δωρίζεις είναι λάθος.

φιλε μου εγω μια διευκολινση κανω,δεν καταλαβαινω πoιο ειναι το προβλημα σου?

αν βρεις το LINK στο google στειλτο μου σε παρακαλω .. γιατι εγω δεν το εχω βρει ..

φιλικα tony

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνησω με τον tony..ειχα ακουσει για το συγκεκριμενο βιβλιο και καταφερα να το βρω(μετα απο πολυ ψαξιμο)μονο σε αρχειο torrent μολις το περασμενο σαββατο!! ;):D

βεβαια επειδη ειμαστε ανθρωποι,ενδεχομενως να υπαρχει και αλλου απλως δεν το εντοπισα..απο τη στιγμη που δεν υπαρχει καποιο προβλημα με copyright και πνευματικα δικαιωματα,πιστευω πως ειναι μια πολυ καλη κινηση..

φιλε tony,θελω να σε συγχαρω για την πρωτοβουλια σου..keep up the good work :thumbup::buttrock:

φιλικα Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Tony πολυ καλο το e-book σου.Χρησιμο για τον αρχαριο αλλα και για τον εμπειρο.Πολυ καλη η κινηση σου.Περιμενω οπωσδηποτε και τα επομενα ;)

Link to comment
Share on other sites

Admin Note:

Επειδή το υλικό που διακινείτε μπορεί να προστατεύεται από πνευματικά δικαιώματα το θέμα αυτό θα κλείσει εώς ότου ξεκαθαριστεί η πηγή των κειμένων.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...