Jump to content

Επειδη θα με τρελλανουν στα μαγαζια ....


Recommended Posts

... για πειτε μου παιδες, αυτο το ψαρι σας φαινεται ως L311 Hypostomus (το οποιο αναγραφοταν στο τιμολογιο εισαγωγης!!!)??? Μου ηρθε ως τετοιο, αλλα εμενα μου φαινεται οτι φερνει περισσοτερο στο LDA28. Oχι οτι θα το πεταξω στο δρομο να μεινει αστεγο δηλαδη, αλλα ετσι για να ξερουμε τι μας γινεται!

Παντως οτι και ναναι με γεια μου και με γεια του το καινουργιο σπιτι! :blush:

Link to comment
Share on other sites

99,9999999% Hypostomus sp. LDA36 'Cinderella Pleco' Brazil-Bahia :blush:

Link to comment
Share on other sites

99,9999999% Hypostomus sp. LDA36 'Cinderella Pleco' Brazil-Bahia :blush:

3713[/snapback]

Δημητρη τα LDA36 εχουν κουκιδες, αυτο ειναι ενα γρι μουσταρδι (με το γκρι πολυ πολυ εντονο) και μονοχρωμο. Επισης, τα πτερυγια του ειναι πολυ πιο compact αποτι βλεπω απο το LDA36. Πως σου ηρθε το 36? :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη τα LDA36 εχουν κουκιδες, αυτο ειναι ενα γρι μουσταρδι (με το γκρι πολυ πολυ εντονο) και μονοχρωμο. Επισης, τα πτερυγια του ειναι πολυ πιο compact αποτι βλεπω απο το LDA36. Πως σου ηρθε το 36? :hysterical:

3717[/snapback]

Μάλλον κοιτάμε σε διαφορετικά βιβλία.... :blush:

Στο τελευταίο Aqualog το LDA 36 έχει πολύ αχνά σημάδια και σε καμία περίπτωση δέν έχει 'καθαρές' κουκίδες.....Ρε με αυτήν την αναγνώριση...θα μας τρελάνουν πιά!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον κοιτάμε σε διαφορετικά βιβλία.... :hysterical:

Στο τελευταίο Aqualog το LDA 36 έχει πολύ αχνά σημάδια και σε καμία περίπτωση δέν έχει 'καθαρές' κουκίδες.....Ρε με αυτήν την αναγνώριση...θα μας τρελάνουν πιά!!!!

3719[/snapback]

Μην το κοροιδευεις .. και που εισαι ακομα .. φανταζεσαι τι γινεται με τα ειδη που ΔΕΝ εχουν βρει η μολις τωρα βρισκουν... γιατι καθε φορα που ανατυπωνεται το Aqualog τα ψαρια ανακατανεμονται?

Αλλα φταιμε και μεις .. γιατι κυριε να καταπιαστουμε με πλεκο? Παρε μπαρμπουνακι να ξερεις που πατας!!! :blush:

Λοιπον κυτταξα και Aqualog και PlanetCatfish και αλλα sites. Παντως αυτο που μου ηρθε εμενα δεν εχει καθολου κουκιδες. Ξερεις τι θα γινει? Θα προσπαθησω να το παρω απο πολυ κοντα να δεις το δερμα μεγενθυση ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...