Jump to content

Μηχανικοί Χρονοδιακόπτες Στα Lidl


Recommended Posts

Μιας και έπεσε το φυλλάδιο στα χέρια μου . . .

Την άλλη Πέμπτη στις 10/10 δηλαδή έχει το lidl τα 2 τεμάχια στα 6 ευρώ. . .

Επειδή εκτός από το ενυδρείο όλο και κάπου χρησιμεύουν και είναι

πολύ καλή η τιμή τους . . .

Δεν βρήκα κάπου το φυλλάδιο στο net για να δώσω link :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω τον rastafari

lidl.jpg

Εναλλακτικά στο ΙΚΕΑ το ζευγάρι 4,99. Πήρα προχτές ένα. Θα το βρείτε στο τμήμα με τις λάμπες.

timer.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω τον rastafari

lidl.jpg

Εναλλακτικά στο ΙΚΕΑ το ζευγάρι 4,99. Πήρα προχτές ένα. Θα το βρείτε στο τμήμα με τις λάμπες.

timer.jpg

τους δουλευω πολυ καιρο μια χαρα!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο evripidis !! :D

Βέβαια τώρα που κοίταζα αυτόν που πήρα προχτές από το Jumbo

είναι στα 2.99 και είναι και original Κινέζος :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πάρει από το πράκτικερ τον πιο φθηνό που βρήκα στα 6-7 ευρώ και δούλευε όποτε το θυμόταν, όσο κι αν προσπάθησα να τον φτιάξω. Έτσι πήρα δύο legrand με 13 ευρώ τον καθένα οι οποίοι λειτουργούν άψογα. Ωστόσο δεν θα πω όχι σε lidl και ikea και θα τα τιμήσω με την πρώτη ευκαιρία, για να έχω ανταλλακτικούς και για ώρα ανάγκης. Ευχαριστώ, παιδιά! ;)

Link to comment
Share on other sites

Εναλλακτικά στο ΙΚΕΑ το ζευγάρι 4,99. Πήρα προχτές ένα. Θα το βρείτε στο τμήμα με τις λάμπες.

timer.jpg

Αυτον τον ειχα και εγω. Χαλασε σε λιγοτερο απο χρονο.. φυσικα δεν σημαινει οτι θα χαλασει και ο δικος σου.

Link to comment
Share on other sites

O Jumboδιακόπτης πάντως εδώ και 3 χρόνια μου έχει παίξει τα Χριστουγεννιάτικα λαμπιόνια

στο μπαλκόνι άψογα!!(χωρίς να βρέχεται φυσικά)

Τώρα για τις λάμπες του ενυδρείου θα δείξει . . .

Ο silvercrest δεν δείχνει κακός και μην ξεχνάμε πως το lidl σε θέματα εγγύσης και αλλαγής

τα πάει μια χαρά . . .

Το praktiker καλό είναι αλλά μόνο για χρώματα . . . :P

Link to comment
Share on other sites

Τον ηλεκτρονικο διπλα στο φυλλαδιο ποσο τον εχει ρε παιδια;;

Την ειχα παθη με μηχανικο απο ηλεκτρολογιο στην δευτερη μερα λειτουργειας και δεν ξαναπερνω....

Link to comment
Share on other sites

Αφηστε τους μηχανικους στην ακρη και παρτε τους ψηφιακους. ΑΛηθεια εχουν εφεδρεια αυτοι του Lidl;

Link to comment
Share on other sites

Είχα και τους δυο ο μηχανικός δουλεύει μια χαρά εξάλλου δεν έχει και κάτι που να χαλάει εύκολα το ίδιο και ο μηχανικός από τα τζάμπο.

Ο ηλεκτρονικός με έκαμνε νερά, αλλά ρύθμιζα άλλα έκαμνε και τον πέταξα, δεν ξέρω αν όλοι είναι έτσι η απλα μου έτυχε.

Link to comment
Share on other sites

Ο ηλεκτρονικος Χρηστο εχει επανω ενα κουμπι που λεει random, αν το πατησεις κανει οτι θελει πανω κατω(την εχω πατησει)...

Απλα το αναφερω γιατι εαν ειναι σε φυτενο, αστα να πανε!!για αυτο υον λογο δεν προτιμο τους μηχανικους, εαν ληπεις ωρες απ το σπιτι, καλο ειναι να εισαι συγουρος(η οσο γινεται τεσπα) για το τι ωρα αναβουν και σβηνουν τα φωτα....

Link to comment
Share on other sites

@Akridas66 ο ηλεκτρονικός δεν έχει τιμή ούτε στο φυλλάδιο που κοιτάζω αυτή την στιγμή . . .

@panik όταν λες εφεδρεία τι εννοείς ??

Link to comment
Share on other sites

Να εχει μπαταρια λιθιου για να μην χανει την ωρα στην περιπτωση που θαγινει διακοπη στο ρευμα. Νομιζω γυρω στα εξι ευρω εχει ο ψηφιακος.

Link to comment
Share on other sites

ο ψηφιακος κοστιζει στο lidl οσο οι δυο μηχανικοι,δηλαδη 5,99και ειναι αθανατοι χρονοδιακοπτες.......νομιζω δε οτι ο μηχανικος ειναι πολυ καλυτερος και ποιο ευχρηστος για το χομπι....εγω εχω 7-8 απο αυτους και 1 ψηφιακο(ολοι του lidl)πανω απο δεκα χρονια σε διαφορες εργασιες σε σπιτι ,δουλεια, και εξοχικο και δουλευουν αψογα ακομα και σε βαρια ηλεκτρικα φορτια.....

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...