Jump to content

το πριν και το μετά


Recommended Posts

ημέρα Σάββατο παίρνω απόφαση να ξαναφτιάξω το ενυδρείο μου

ημέρα Δευτέρα 26-2 πάω Αθήνα σε ένα από τα καταστήματα που αναφέρονται στο site για ψώνια :thumbup::) φεύγω μετά από 2:30 ώρες από το κατάστημα και με πολλές σακούλες, Δευτέρα βράδυ Back to home.

Τετάρτη 7:30 μ.μ ξεκινάω το ξεστήσιμο του ενυδρείου 8:00 ενα δωμάτιο ανω κάτω :excl: 9:55 το ενυδρείο έχει ξαναστηθεί :band::hysterical::thumbup::D λοίπουν ακόμα κάτι πέτρες που λέω να βάλω και καμια ρίζα.

ακούω γνώμες και αλλαγές που θα μπορούσαν να γίνουν βελτιώνοντας το :(:rasp:

η φωτογραφια αυτή είναι το πρίν

post-2595-1172780086_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - jim_dado
Link to comment
Share on other sites

ουπσ ξέχασα το μετά

post-2595-1172780824_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το μετά είναι σαφώς καλλίτερο :thumbup: , μόνο που του λείπει μια μεγάλη ρίζα η πέτρα αλλά όπως λες θα τοποθετηθούν αργά η γρήγορα.

της ανούμπιες μπορείς να της φυτέψεις και στο χαλίκι αλλά βασικό είναι ο κορμός να είναι έξω, μόνο η ρίζες να είναι μέσα στο χαλίκι αλλιώς θα σου χαλάσουν.

Προσωπικά εγώ θα προτιμούσα σκούρο γαλάζιο για φόντο. Αλλά αυτά είναι προσωπικά γούστα, τα ψάρια δεν τα ενδιαφέρει και τόσο τη φόντο θα έχεις.

Link to comment
Share on other sites

το φόντο θα το αλλαξω με σκουρο μπλε

τώρα για ρίζα και πέτρες δεν βρήκα κάτι όταν πήγα Αθήνα και έτσι πρέπει να ξαναπάω για να βρω κάτι ξέρετε κανα κατάστημα που να έχει ποικιλία σε τέτοια? στείλτε μου pm αν μπορείτε

Link to comment
Share on other sites

το φόντο θα το αλλαξω με σκουρο μπλε

τώρα για ρίζα και πέτρες δεν βρήκα κάτι όταν πήγα Αθήνα και έτσι πρέπει να ξαναπάω για να βρω κάτι ξέρετε κανα κατάστημα που να έχει ποικιλία σε τέτοια? στείλτε μου pm αν μπορείτε

σε καλο δρομο το βρισκω και ομορφο. :rasp:

ριζες και πετρες εχει αρκετες παραλαβει το water inn

Link to comment
Share on other sites

σε καλο δρομο το βρισκω και ομορφο. :rasp:

ριζες και πετρες εχει αρκετες παραλαβει το water inn

από εκεί πήρα όλα τα πραγματα μήπως πάω πάλι Δευτέρα αφου μιλήσω μαζί τους να δω αν έχουν φέρει τίποτα

thnks

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...