Jump to content

Μαύρη Αφίσα (Βινύλιο)


Safarpn

Recommended Posts

Ψάχνω τη γνωστή αφίσα (βινύλιο) που από τη μια πλευρά είναι μπλε και από την άλλη μαύρη. Ενα κατάστημα κοντά μου έχει αλλά οχι στο μέγεθος που τη θέλω εγώ και όσο έψαξα στο internet δε κατάφερα να βρω. Θέλω διαστάσεις 120 x 60. Κάποιο κατάστημα που να έχει γνωρίζετε;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Από επαγγελματίες που κάνουν επιγραφές θα βρεις σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν την γνωρίζω αυτήν την γνωστή αφίσα! :D

Link to comment
Share on other sites

εγώ αυτή έχω και μάλιστα πριν μια εβδομάδα την γύρισα απο την μαύρη πλευρά. .τη ειχα πάρει απο τον Αμαζόνιο(Θεσσαλονίκη 2310827732)..ισως έχει και το Quiko mega pet 2310489070 (Θεσσαλονίκη)τηλεφώνησέ τους μήπως την έχουν να σου τη στειλουν...

Link to comment
Share on other sites

εγώ αυτή έχω και μάλιστα πριν μια εβδομάδα την γύρισα απο την μαύρη πλευρά. .τη ειχα πάρει απο τον Αμαζόνιο(Θεσσαλονίκη 2310827732)..ισως έχει και το Quiko mega pet 2310489070 (Θεσσαλονίκη)τηλεφώνησέ τους μήπως την έχουν να σου τη στειλουν...

Link to comment
Share on other sites

υ.γ.αν την έχουν αλλά δεν κάνουν αποστολή διατίθομαι να σε βοηθήσω. ..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πήρα τηλέφωνο στο Quiko mega pet και ρώτησα για 60άρα αφίσα. Με διαβεβαίωσαν οτι υπάρχει και 50άρα και 60άρα αλλα δε κανουν αποστολές. Σημερα λοιπόν είμαι Θεσσαλονίκη, κάνοντας 150 χιλιόμετρα για να πάρω την αφίσα και να συνδυάσω καφεδάκι στην παραλία. Πάω στο μαγαζί και λαμβάνω την απάντηση "δεν έχουμε 60άρα αφίσα, ΠΟΤΕ δεν είχαμε", "μα σας πήρα τηλεφωνο και με διαβεβαιώσατε οτι εχετε", "λάθος θα σας είπαν".......άντε γεια ρε βλάχοι!

.....τωρα πίνω πικρό καφε στην παραλία!

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλαρακι απολαυσε το καφε σου, κ χαζεψε λιγο τις ομορφιες εκει, δεν πειραζει

Για κοιτα εδω μηπως κ βρεις

http://www.stickit.gr/index.php?id_cms=13&controller=cms

Έγινε επεξεργασία - disc-postman
Link to comment
Share on other sites

πηγαινε και στον Αμαζονιο υπαρχουν δυο μαγαζια ενα Τσιμισκη με Εθνικης αμηνης λιγο πιο πανω απο λευκο πυργο και ενα Ανθεων (Γεωργιου Παπανδρεου) 9

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλαρακι απολαυσε το καφε σου, κ χαζεψε λιγο τις ομορφιες εκει, δεν πειραζει

Για κοιτα εδω μηπως κ βρεις

http://www.stickit.gr/index.php?id_cms=13&controller=cms

Αυτο για τον καφε το είπα μπας και φιλοτιμηθεί κανένας να έρθει να μου τον κερασει γιατι δεν έχω μια.....είσαι μακριά; Χαχαχαχαχαχα. Θα τη βρω την άκρη, απλα ήθελα να γκρινιάξω γιατι μου την έδωσαν οι τύποι στο μαγαζί!

Link to comment
Share on other sites

Θα βρεις σε μαγαζί που φτιάχνει επιγραφές και σε ότι διάσταση θέλεις.

Αφού είσαι στην παραλία περπάτα στην Τσιμισκή από την ΧΑΝΘ προς το κέντρο

και ένα στενό πριν φτάσεις στην Εθνικής Αμύνης έχει ένα.

Link to comment
Share on other sites

Από επαγγελματίες που κάνουν επιγραφές θα βρεις σίγουρα.

Σιγουρη λυση αλλα πολυ φοβαμε οτι θα του τον πιασουν απο θεμα τιμης,σε σχεση με τις τιμες απο παραγωγη διαστασεων!

Link to comment
Share on other sites

Πήρα τηλέφωνο στο Quiko mega pet και ρώτησα για 60άρα αφίσα. Με διαβεβαίωσαν οτι υπάρχει και 50άρα και 60άρα αλλα δε κανουν αποστολές. Σημερα λοιπόν είμαι Θεσσαλονίκη, κάνοντας 150 χιλιόμετρα για να πάρω την αφίσα και να συνδυάσω καφεδάκι στην παραλία. Πάω στο μαγαζί και λαμβάνω την απάντηση "δεν έχουμε 60άρα αφίσα, ΠΟΤΕ δεν είχαμε", "μα σας πήρα τηλεφωνο και με διαβεβαιώσατε οτι εχετε", "λάθος θα σας είπαν".......άντε γεια ρε βλάχοι!

.....τωρα πίνω πικρό καφε στην παραλία!

Πες μας πως ενιωσες ,αχαχαχαχ!

Link to comment
Share on other sites

Πες μας πως ενιωσες ,αχαχαχαχ!

Τι να σου πω τωρα;.....έχεις νιώσει ποτέ οτι θέλεις να σκοτώσεις άνθρωπο;
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω τωρα;.....έχεις νιώσει ποτέ οτι θέλεις να σκοτώσεις άνθρωπο;

Απλα σε φανταζομαι να ειχες μια φατσα πληρης απογοητευσης και να λες απο μεσα σου "μα τι λεει?" ΑΧΑΧΑΧΑΧ

Link to comment
Share on other sites

ρε σι πανο...εχω φιλο που εχει διαφημιστικο γραφειο κοζανη και εχει οτι θες...σημερα το ειδα , και ετρεξες σαλονικα?

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...