Jump to content

Jebao Auto Dosing Pump Dp


Recommended Posts

ρε θα μας κουφανουν εντελως αυτοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Την ειδα σημερα που κοιταγα στο site... Κατι μου λεει οτι θα ξηλωθουμε παλι!

Link to comment
Share on other sites

Το 88.13 δεν ειναι η τελικη τιμη, τα εξοδα αποστολης ειναι το θεμα....

Mου ειπε γνωστος οτι τα μεταφορικα απο το συγκεκριμενο καταστημα ειναι πολλα

Ισχυει κατι τετοιο;;;

Εγω μια αντλια jebao θελω απο fish-street αλλα δεν εχω καρτες κτλ.

Αν παραγγειλει καποιος ας μου στειλει ενα πμ.

Link to comment
Share on other sites

Που μενεις;; Ειναι να κανω μεσα στον μηνα παραγκελια....

Link to comment
Share on other sites

13€ απο κινα 20€ απο αγγλια τα μεταφορικα της :)

Link to comment
Share on other sites

τζαμπα ειναι ακομα και με τα μεταφορικα παντως το θεμα ειναι να ειναι και αξιοπιστη αγγελε

Link to comment
Share on other sites

Καλα εννοειτε αυτο Χρηστο, αλλα αμα την θελει καποιος μονο για kh και αναπληρωσει(οπως εγω πχ) καλα ειναι για αρχη και μετα βλεπεις....

Απ το να εχω το μπουκαλι της κοκα κολας πανω στο ενυδρειο μια χαρα ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω την κοιταω απο εχτες αυτην και το σκεφτομαι σοβαρα να την παρω μιας και η αναγκη για δοσομετρικη στην δικη μου περιπτωση ειναι αμεση.

Η τιμη παρα πολυ καλη αλλα σαν νεο προιον δεν ξερουμε ακομα ρις "παιδικες αρρωστιες".

Μαλλον ομως θα το ρισκαρω.

Θα παρω και αυτο:

http://www.fish-street.com/liquid_box_3room4_5litres

Αν ειμαστε πολλοι αξιζει να το κανουμε ομαδικα να μας ερθει φτηνα η αποστολη.

Εγω με το paypal αναλαμβανω αν θελετε.

Αν υπαρχει αλλος εθελοντης να αναλαβει, εγω ειμαι μεσα και του στελνω χρηματα..

Link to comment
Share on other sites

Που μενεις;; Ειναι να κανω μεσα στον μηνα παραγκελια....

Αγγελε Πειραια(Κερατσινι) μενω αλλα με το μηχανακι ερχομαι παντου

Να με χεις υποψην φιλαρακι, θα σου ειμαι υποχρεος.....

Link to comment
Share on other sites

Αν ειμαστε πολλοι αξιζει να το κανουμε ομαδικα να μας ερθει φτηνα η αποστολη.

Εγω με το paypal αναλαμβανω αν θελετε.

Αν υπαρχει αλλος εθελοντης να αναλαβει, εγω ειμαι μεσα και του στελνω χρηματα..

Ωραια παιδια εγω μεσα για την jebao wp-25

Link to comment
Share on other sites

Η παραγγελεια αφορα μονο την δοσομετρικη? ή γενικα και αλλα πραγματα απο το συκεκριμενο site? :)

Link to comment
Share on other sites

Τα εξοδα αποστολης ειναι νομιζω τα ιδια για οποιαδηποτε προιοντα.

Θα το δω και θα σου πω το βραδυ.

Θα βαλω μια παραγγελια τεστ στο καλαθι και θα φανει.

Θα ειναι πιστευω οκ..

Link to comment
Share on other sites

Οκ φιλε μου περιμενω νεα

Εγω αυτο θελω

http://www.fish-street.com/product_details.php?category_id=35&item_id=612&currency_code=EUR

Link to comment
Share on other sites

Απο ότι έχω δει δεν είναι τα ίδια μεταφορικά για όλα τα πράγματα

Sent from my Haier HW-W910 Elbuit v5.2 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

αποφύγετε την ομαδική από κίνα,όσο μεγαλύτερο πακέτο μεγαλώνει και ο κίνδυνος τελωνειου

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οκ φιλε μου περιμενω νεα

Εγω αυτο θελω

http://www.fish-street.com/product_details.php?category_id=35&item_id=612&currency_code=EUR

αυτήν http://www.fish-street.com/jebao_fs8000_wave_maker είναι πιο καινούργιο μοντέλο...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή ψωνίζω φουλ από το fish-street, τα έξοδα αποστολής πάνε με το βάρος. Όσο πιο μεγάλο το βάρος, τόσο πιο πολλά μεταφορικά. Για 6 τετραπλά ανεμηστήρια και δύο ριάκτορες που περιμένω τώρα, πλήρωσα μεταφορικά 90€. Οπότε τον νου σας. Αν κάνετε παραγγελία ΟΧΙ ομαδική. Ο καθένας μόνος του γιατί αν ξεφύγει το πακέτο θα σας περάσουν από τελωνείο και κλαύτα. Επίσης Άγγελε η δοσομετρική δεν μπορεί να δουλέψει σαν αναπλήρωση. Άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Τέλος, να σας χτυπήσω το καμπανάκι για την εν λόγο δοσομετρική, μιας και δεν είναι ακόμα δοκιμασμένη. Μπορεί να δουλεύει άψογα, αλλά ξαφνικά μια μέρα να κολλήσει πχ το kh και να σου το αδειάσει όλο μέσα. Αντίο ζωή..... Υπομονή να πουλήσει μερικά κομμάτια και να υπάρξουν reviews για να μπορούμε με σιγουριά να πούμε πως αξίζει. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλα εννοειτε αυτο Χρηστο, αλλα αμα την θελει καποιος μονο για kh και αναπληρωσει(οπως εγω πχ) καλα ειναι για αρχη και μετα βλεπεις....

Απ το να εχω το μπουκαλι της κοκα κολας πανω στο ενυδρειο μια χαρα ειναι!

άγγελε γίνεται να κάνεις αναπλήρωση με την δοσομετρικη???

Sent from my Haier HW-W910 Elbuit v5.2 using Tapatalk 4

Link to comment
Share on other sites

αποφύγετε την ομαδική από κίνα,όσο μεγαλύτερο πακέτο μεγαλώνει και ο κίνδυνος τελωνειου

σωστος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή ψωνίζω φουλ από το fish-street, τα έξοδα αποστολής πάνε με το βάρος. Όσο πιο μεγάλο το βάρος, τόσο πιο πολλά μεταφορικά. Για 6 τετραπλά ανεμηστήρια και δύο ριάκτορες που περιμένω τώρα, πλήρωσα μεταφορικά 90€. Οπότε τον νου σας. Αν κάνετε παραγγελία ΟΧΙ ομαδική. Ο καθένας μόνος του γιατί αν ξεφύγει το πακέτο θα σας περάσουν από τελωνείο και κλαύτα. Επίσης Άγγελε η δοσομετρική δεν μπορεί να δουλέψει σαν αναπλήρωση. Άλλο το ένα, άλλο το άλλο. Τέλος, να σας χτυπήσω το καμπανάκι για την εν λόγο δοσομετρική, μιας και δεν είναι ακόμα δοκιμασμένη. Μπορεί να δουλεύει άψογα, αλλά ξαφνικά μια μέρα να κολλήσει πχ το kh και να σου το αδειάσει όλο μέσα. Αντίο ζωή..... Υπομονή να πουλήσει μερικά κομμάτια και να υπάρξουν reviews για να μπορούμε με σιγουριά να πούμε πως αξίζει. :)

συνφωνω σε ολα αλλα ποιο πολυ για την αναπληρωση

Link to comment
Share on other sites

Θελω 200μλ περιπου νερο την ημερα αναπληρωσει, εφοσον την παρω για το kh θα κοτσαρω και ενα μπιτονακι με νερο Α/Ο διπλα για αναπληρωσει...

Γιατι λετε οτι δεν θα δουλεψει;;

Link to comment
Share on other sites

Στη συγκεκριμένη δοσομετρική ναι δεν μπορεί γιατί δεν υπάρχει αισθητήρας στάθμης.

Έβγαλε μια η Pacific Sun με 5 αντλίες, όπου την μία μπορεί να την χειριστή κάποιος και για αναπλήρωση γιατί η συσκευή το υποστηρίζει και συνοδεύεται με αισθητήρα.

Link to comment
Share on other sites

Θελω 200μλ περιπου νερο την ημερα αναπληρωσει, εφοσον την παρω για το kh θα κοτσαρω και ενα μπιτονακι με νερο Α/Ο διπλα για αναπληρωσει...

Γιατι λετε οτι δεν θα δουλεψει;;

Η εξατμιση δεν είναι σταθερή σε καθημερινή βάση ... αύριο μεθαύριο με τις ζέστες αυτά τα 200 θα γίνουν περισσότερα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...