Jump to content

συμβιωνουν?


Recommended Posts

Φυσικα και συμβιωνουν δεν υπαρχει προβλημα μεταξυ τους .

Link to comment
Share on other sites

Αναλογα το μεγεθος.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικα και συμβιωνουν δεν υπαρχει προβλημα μεταξυ τους .

πολυ σιγουρο σε βρισκω!πριν 20 περιπου ημερες αγορασα ενα γκουραμι,ολο πορτοκαλι με μπλε πτεριγιο και σημερα αγορασα 10 νεον μπλε-κοκκινο.το γεγονος οτι εμειναν μονο 5 ειναι λογικο?

μεσα στο ενυδρειο 60 λιτρων βρικονται ακομα ενα γκουραμι μπλε,ενα ακομα γκουραμι πορτοκαλι με μπλε πτεριγιο και μπλε ριγες,δυο σκαλαρια.

το οτι μπηκαν τα νεον μεσα στο ενυδρειο ουτε μου τα εννοιαξε,ενω το γκουραμι το πορτοκαλι με το μπλε πτεριγιο τους αλλαξε τα φωτα.

Link to comment
Share on other sites

πολυ σιγουρο σε βρισκω!πριν 20 περιπου ημερες αγορασα ενα γκουραμι,ολο πορτοκαλι με μπλε πτεριγιο και σημερα αγορασα 10 νεον μπλε-κοκκινο.το γεγονος οτι εμειναν μονο 5 ειναι λογικο?

μεσα στο ενυδρειο 60 λιτρων βρικονται ακομα ενα γκουραμι μπλε,ενα ακομα γκουραμι πορτοκαλι με μπλε πτεριγιο και μπλε ριγες,δυο σκαλαρια.

το οτι μπηκαν τα νεον μεσα στο ενυδρειο ουτε μου τα εννοιαξε,ενω το γκουραμι το πορτοκαλι με το μπλε πτεριγιο τους αλλαξε τα φωτα.

Χωρις να εχω πειρα νομιζω οτι το πιο λογικο τα νεον να στα εφαγαν τα σκαλαρια.

Έγινε επεξεργασία - oddin
Link to comment
Share on other sites

Χωρις να εχω πειρα νομιζω οτι το πιο λογικο τα νεον να στα εφαγαν τα σκαλαρια.

φιλε μου,τα παρακολουθουσα 30 λεπτα.το γκουραμι το πορτοκαλι με το μπλε πτεριγιο το εκανε.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον βιαστικα να απαντησω ... Βεβαια η ερωτηση σου ηταν πολυ συγκεκριμενη γκουραμι με νεον και γιαυτο δεν εξετασα καποια αλλα ενδεχομενα οπως παραδειγμα αν εχεις και σκαλαρια στο ενυδρειο . :thaman:

Οπως επισης και τι ειδος γκουραμι εχεις στο ενυδρειο σου μη ξεχναμε οτι υπαρχουν γκουραμι απο 3 εκατοστα οπου αυτο ειναι το Trichopsis pumila μεχρι και 70 εκατοστα το οποιο ειναι το Osphronemus goramy ...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...