Jump to content

Petran's Reef !!!!


petran halen

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Καλησπεραααα επιτελους μετα απο καιρο. No3. 25 με 30. Πεφτουν!!!! Αυριο θα σας ανεβασω τα νεο κοραλλια μου και τα δωρα απο πολους φιλους αρρωστους reefades που εχω στο ενυδρειο μου!!!σας ευχαριστωωω!!!

Link to comment
Share on other sites

η μπεμπα μου !!!!!!!!!!!! ανοιχτη και πανεμορφη!!!!!!!!!! ευχαριστω τον φιλο μοy TAN !!!!!!!!!!!! και για τα κοραλλια σου αλλα και για πολλλαααα αλλα!!!!!!!!!!!! να σε καλα boy moy!!!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - petran halen
Link to comment
Share on other sites

αυτη η serianopora... μου την εδωσε ο nik nik το καλοκαιρη εγινε 4 πλασια χωρης υπερβολη!!! οποιος γουσταρη σε λιγακι ακομα κοβω και σας χαριζω ( και σε ολα μου τα κοραλλια φυσικα) !!!!!!!!!! να σε καλα ρε νικοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!! και παμε Σ Φ Α Ι Ρ Α!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - petran halen
Link to comment
Share on other sites

Τα lps σου είναι πανέμορφα Πετραν....

Και το ενυδρείο αρχίζει και σκληραίνει σιγά σιγά.. :bigemo_harabe_net-128:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ παιδια!!! Και ακομα ειναι η αρχη ειδικα τωρα που το no3 επεσε στο 10. Τωρα αρχιζει κ ο πονος (προσθηκη) SPS!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το ενυδρείο σου. Τα κοραλάκια σου είναι πανέμορφα να τα χαίρεσαι.

Link to comment
Share on other sites

με φωτισμο ερχοται πολυ συντομα το φωτιστηκο μου 4 ×54 τ5 και αργοτερα θα προσθεσω αλλες δυο... οσο για τα νιτρικα, αυτη τη στιγμη εχω 10 - 05... πως το εκανα ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΤΑΙΣΜΑΤΑ. της red sea to no po x..και ειδα τρομερη διαφορα με μια λεντομπαρα λευκη ακριβως διπλα να χτιπαει την. chaeto...

Link to comment
Share on other sites

με φωτισμο ερχοται πολυ συντομα το φωτιστηκο μου 4 ×54 τ5 και αργοτερα θα προσθεσω αλλες δυο... οσο για τα νιτρικα, αυτη τη στιγμη εχω 10 - 05... πως το εκανα ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΤΑΙΣΜΑΤΑ. της red sea to no po x..και ειδα τρομερη διαφορα με μια λεντομπαρα λευκη ακριβως διπλα να χτιπαει την. chaeto...

Αντε με το καλο να παραλαβής το νεο φωτιστικό.....

Πολυ ευχάριστο το οτι έριξες και τα νιτρικα σου...

Link to comment
Share on other sites

και ναι!!! ηρθε το φωτιστικο!!! τελικα πηρα 6 ×39 watt. t5. συντομα οι λαμπες του και φυγαμεεε και ασφαλως νεα κοραλλια ειδη κολησαν πανω στους βραχους μου!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...