Jump to content

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παμε swap λεμεεεεεεεεεεεεε :wub::wub::wub::wub::wub:

Παιδια κατα την ταπεινη μου αποψη αυτη η εκδηλωση εκφραζει το απολυτα ρομαντικο κομματι του πανεμορφου χομπυ μας!

Ειτε ειμαστε γνωστοι μεταξυ μας ειτε αγνωστοι κοβουμε/βγαζουμε κοραλια απο τα ενυδρεια μας για να καταληξουν και να συνεχισουν να μεγαλωνουν αλλου,φερνωντας χαμογελα σε αλλους συνχομπυστες που μπορει να μην εχουμε ανταλλαξει μια κουβεντα!

Αυτο ειναι μεγαλειο και οποια παιδια βγαζουν απο τα ενυδρεια τους εστω εναν πολυποδα η' ενα κεφαλακι κοραλιου για να παει να μεγαλωσει καπου αλλου,ειναι αξιοι θαυμασμου και σεβασμου!

Και ηδη τα δυο προηγουμενα swap τα οποια ειχαν επιτυχια περα απο καθε προσδοκια δειχνει οτι υπαρχουν πολλα παιδια(γιατι παιδια ειμαστε οσοι ασχολουμαστε με αυτο το χομπυ) που σκεφτονται με αυτον τον υπεροχο τροπο :bow:

Χαρακτηριστικο ειναι οτι και τις δυο φορες γεμισαν ολα τα ενυδρεια και αυτο δειχνει παρα πολλα!

Δεν μετραει ουτε η ποσοτητα αλλα ουτε τα ειδη αλλα ουτε και η σπανιοτητα τους.....η πιο σημαντικη στιγμη των swap ειναι εκεινη οπου βαζουμε χερι στο ενυδρειο μας να κοψουμε κατι και οταν το δουμε να δινει χαμογελο σε καποιο φιλο(γνωστο η' αγνωστο) τη στιγμη που θα το βαλει στο κυπελακι του για να το τοποθετησει στον υφαλο του!

Το να υπαρχουν τετοιο ανθρωποι και συμπεριφορες στις ημερες που ζουμε ειναι πολυ σημαντικο για το παρων και το μελλον του χομπυ παιδια και μπραβο σε ολους εσας που 2 χρονια τωρα,το πατε χιλιομετρα μπροστα σε αυτες τις δυσκολες εποχες.

Η αξια κατι τετοιων στιγμων ειναι ανεκτιμητη :thumbsu:

Απλα να εχουμε ολοι μπολικους ουροσυλλεκτες-κουβαδες η' σακουλες :jig:

+1000000000000000000000000000,69

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι,στο προηγουμενο frag swap,και ενω ειχα το trigger only ενυδρειο ενα παλικαρι ονοματη ταν μου χαρησε μια caulastra..ηταν ο λογος να φτιαξω νανο ρεεφ...και το νανο ρεεφ ηταν ο λογος να φτιαξω αυτο που εχω τωρα...!!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Πρώτο swap για μένα . Κανονίζω από τώρα άδεια στη δουλειά και περιμένω πως και πως!! :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193:

Ενα μεγάλο μπράβο στα παιδιά που το οργανώνουν. Ελπίζω να μπορέσω να έρθω για βοήθεια.

 

Link to comment
Share on other sites

Πλαααακα κανεις, χωρις Λυκουργο δεν γινεται swap......

Link to comment
Share on other sites

Η κληρωτιδα ( μην παει το μυαλο σας στο πονηρο, πονηρα πλασματα ) θελει το Λυκουργο της!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα για πρώτη φορά!!!Πέρσι ήμουν στο στρατόπεδο και δεν μπορούσα να δώσω το παρών!!!

 

Θα φέρω και εγώ κάτι....έλα να πέφτουν το LPS βροχή!!! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα'μαι κι εγω εκει και φετος!!!

Link to comment
Share on other sites

Πλαααακα κανεις, χωρις Λυκουργο δεν γινεται swap......

Χαχα γινεται βρε! Αν και η πορεία τις αποθεραπείας δείχνει οτι θα ειμαι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η κληρωτιδα ( μην παει το μυαλο σας στο πονηρο, πονηρα πλασματα ) θελει το Λυκουργο της!

Είσαι εσυ ένας.....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

λιγες ημερες  μεχρι τις 7 Ιουνιου και το 3 frag swap θα ειναι γεγονος....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εχω κατι Ludwigies και κατι  εχινοδορους που περιμενουν! Χοχοχο, λεω να περασω για πρωτη φορα απο συναντηση aquazone.

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή θεού θέλοντος θα φέρω φυτοπλαγκτόν, και Rotifer ζωντανά για όλους.  Όσοι θέλουν ας φέρουν κανένα μπουκαλάκι για να πάρουν.  :) 

 

Το "θεου θελοντος" πάει στο ότι θα τα έχω Αθήνα από Πέμπτη, και θα τα διατηρώ με νύχια και με δόντια.  :ninja:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να καταφέρω να βρεθώ και εγώ την Κυριακή στην όμορφη παρέα αν και το ενυδρειο μου ακόμα δεν εχει ίχνος απο κοράλι αλλα σίγουρα θα ειναι μια μοναδική εμπειρία να τα πούμε απο κοντά παιδιά!!!

Link to comment
Share on other sites

φετος την τριτη συνεχομενη χρονια που γινεται στο swap η φραγκιερα φτιαχτηκε και μενει προίκα στο αγαπημενο μας φορουμ θελω να ευχαριστω ολα τα παιδια που διαθεσανε χρονο και χρημα για να γινει αυτο λιγες εικονες απο την κατασκευη και προχωραμε!!!!!

 

C50C6A30-B3F3-486B-A9B1-B76AADEBB4AA_zps

 

EE22D9BE-75B1-4D8F-BDC3-DE4B4C68BF75_zps

 

5E5C0409-C57D-418A-B0B3-FCED27EDEABD_zps

 

C90BAC4D-D06C-49D2-A515-BA7A9A119B14_zps

 

9BBE33E5-4B6F-4E24-BE12-C64F5CC53FE4_zps

 

DC748727-0BE7-4803-9845-B7C6CB80FAE5_zps

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στην όμορφη παρέα για την προσπάθειά σας!!  :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:  :bigemo_harabe_net-122:  Ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites

Σας έπιασε κορόιδα ο Λυκούργος αραχτός ααααααα έτσι ειναι οι μάστορες..........γατάκια.μπραβο παιδια ναστε πάντα καλα και φρόντιζεται ολα τα παιδια του φόρουμ ευχαριστούμε για ολα

Link to comment
Share on other sites

Σας έπιασε κορόιδα ο Λυκούργος αραχτός ααααααα έτσι ειναι οι μάστορες..........γατάκια.μπραβο παιδια ναστε πάντα καλα και φρόντιζεται ολα τα παιδια του φόρουμ ευχαριστούμε για ολα

Χαχαχα ετσιιιι

Υγ.και να ήθελα δεν μπορω όρθιος λόγο χιαστού.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...